1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחר מתחיל לגדל זן אוטומטי בחדר גידול שבניתי לבד! יש לי כמה שאלות..

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י dani571, ‏5/10/15.

1. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    אהלן ח'ברה... אז זהו הניסיון השלישי שלי לגדל קנאביס אחרי שה-2 הקודמים לא הצליחו בגידול חוץ, הפעם החלטתי לנסות גידול פנים.. בגלל שאני קצר בכסף ובמקום החלטתי ללכת הפעם על הזנים האוטומטיים והזמנתי זרעים של NorthenLight AF ...
    לפוסט אני יצטרף תמונות של הארון גידול שבניתי, חשבתי שהוא יספיק ל-2 עציצים אך לצערי הספיק רק ל-1, אבל לא נורא, נעשה לו קשירות ונקווה לטוב :)
    אני מגדל עם נורות CFL כול אחת 23W, ומוציאה 1371 לומינים... לחדר גידול התקנתי 5 בתי נורה אך לדעתי עד שהוא יתחיל להפריח רק 4 נורות יפעלו וברגע שאני יתחיל לראות פרחים אני יוסיף את הנורה החמישית.. השטח גידול ממש קטן כמו שאתם רואים..

השאלות כאלה:
    1) כמה שעות אור הצמח האוטומטי צריך ביממה בכול שלב? (פריחה וצמיחה)
    2) הארון שלי הוא 60 ס"מ גובה, 40 אורך ו40 עובי... בחישוב פשוט בשלב הפריחה אני מתכנן לתת לו 5500 לומינים, ובצמיחה 6900 לומינים... אני לא מגזים? זה לא יותר מידי לשטח גידול כזה קטן לצמח יחיד?
    3) בצמחים אוטומטיים האם צריך בכלל לשנות כמות שעות שהצמח מקבל אור כדי להעביר אותו מצמיחה לפריחה או שזה קורה באופן אוטומטי ושעות האור שהוא מקבל לא משתנה לאורך כול הגידול?
    4) כול כמה זמן צריך להשקות אותו? ( XD )

סורי על החפירה ח'ברה אבל זה כבר ניהיה אתגר, היו לי 2 גידולים לא מוצלחים, הפעם זה חייב להצליח!

תמונות של הארון גידול

קבצים מצורפים:

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. שלב וגטטיבי (צמיחה) 18 שעות אור ו 6 שעות חושך.
    שלב פריחה 12/12.
    צמחים אוטומטים:
    18\6 לאורך כל הגידול.

2. כמות התאורה שלך מספיקה. אתתה אפילו יכול להוסיף עוד. הבעיה היחידה בחלל שלך היא הגובה. ץאלץ לעבור לפריחה יחסית מהר.

3. אתה יכול להישאר באותו משטר לאורך כל הגידול. צמח אוטומטי פורח באופן אוטומטי.

4. כל כמה זמן שצריך. כשיבש, בערך אחת ליומיים.

3. dani571

dani571 קנאביסט

לייקים:
    4
    תודה רבה על התשובה.. בקשר לעניין של לעבור מהר לפריחה.. אם אמרת שצמח אוטומטי עובר לבד לפריחה.. אז איך אני יכול בעצמי להעביר אותו לפריחה כשאני רואה שהוא כבר ניהיה יותר מידי גבוהה?

4. boli

boli חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה על התשובה עזר גם לי

אגרונום צמח אוטומוטי 18/6 לאורך כל הגידול ממש?
    מהשתילה עד הפריחה?

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    18/6 מנביטה עד קציר.
    לא ניתן לזרז פריחה בצמח אוטמטי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!