1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מידע שימושי: לקראת חקירה, אמצעי זהירות ועוד. מנסיון שלי.

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Heroin, ‏18/8/18.

?

האם לדעתכם המידע שימושי ויכול לעזור לכם?

1. כן

100.0%
  2. לא

0 דירוגים
    0.0%
  1. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה, אני מקווה שאוכל לעזור לכמה אנשים שיקראו את זה , כי הייתי בחקירות ויש לי ידע שאשמח לחלוק אתכם חברים.
    *מי שנתפס עם סמים , המידע לא מיועד לסוחרים שנתפסו אלא אנשים רגילים שנתפסו עם גוינט , או אצבע חשיש.
    1. אל תתווכחו עם שוטרים. זה לא יעזור לכם. זה מעלה לשוטר חשד, וברוב הגדול של המקרים זה לא יעזור אלא רק יחמיר. הכוונה מי שיש עליו משהו , וניידת עוצרת שואלים אתכם מאיפה אתם מה עושים פה, תעודת זהות.. ברגע התחקור של השוטר תהיו רגועים. אסור להראות לחץ או פחד, זה בדיקה שגרתית. אם תראו לחץ זה יוביל לחיפוש על המקום. ברגע שאתם נמצאים באזור בעייתי. (שכונה מסוכנת, אזור התחנה בתל אביב, לוד וכו) ויש עליכם משהו. יש כללים שיעזרו: א. תמיד תשימו את הסם בתחתונים. בגומי למעלה של הבוקסר , אישה בחזייה אפשר. מנסיון עשרות חיפושים ברגע שהחומר בתחתון, אצלי תמיד . השוטרים לא מוצאים. זה חיפוש פשוט . בתחנת משטרה לעבריינים כבדים עושים חיפוש נרחב. מורידים תחתונים וכו. ברחוב זה חיפוש של ״ חשד סביר ״ התנהגתם מוזר , או סתם הלכתם באזור שנחשב בעייתי לשוטרים יש בימינו זכות לחיפוש. זה חיפוש פשוט ולא רציני כשאתם מתנהגים רגוע החומר בתחתונים, 99.9999 אחוז לא ימצאו כלום. בקיצור****לא להראות פחד מהשוטרים, לא לריב איתם , להיות רגוע, אםאין תעודת זהות לבקש שיצמאו במסוף לפי שם רחוב, לדבר איתם בכבוד, אם רואים ניידת לעבור רגיל, ##בחיים לא לעבור צד כביש כשרואים ניידת## ***

2. כשיש עליכם סם, ונמצאים באזור בעייתי, תמיד להמציא בראש סיפור כיסוי מה אתם עושים פה , לאיפה הולכים איפה הייתם. למה ? כמעט תמיד , ברוב המקרים שוטרים ישאלו את זה כזה אזור שנחשב בעייתי. תמיד סיפור כיסוי , זה באמת חשוב. כי ברגע האמת לחלק מהאנשים זה יהיה נורא קשה להמציא משהו כשיש עליך חומר ושוטר שואל מה אתה עושה פה. **לשנן בראש כמה פעמים את הסיפור , ואם עכבו אתכם, להסבירר את זה ברוגע, פשוט - להאמין למה שאתם אומרים.

3. לא להסתכל יותר מידי לצדדים , ללכת עם הראש קצת למטה. ככה תראו כמו כולם ולא יתעורר שום חשד מכיוון השוטרים.

4. אם מצאו אליכם סם *קל* רק לגבי קנאביס. לא להילחץ. להגיד את האמת קניתי את זה כדי לעשן. ברוב המקרים לדעתי תעוכבו לתחנה אם יש מעל גרם גרם וחצי. (אני לא בטוח בזה במאה אחוז אולי גם לא תעצרו ) להיות כנים עם השוטרים ולהצטער. תמיד לדבר עם השוטרים בכבוד ולא לזלזל. אם נפלתם על שוטר מניאק , הוא יכול להפחיד אתכם בהשלכות. מה לעשות אחרי זה אכתוב בסעיף 5.

5. אתם בתחנה. יושבים בחדר עם שוטרים ולפעמים עם עצורים אחרים. תתבקשו לחתום על טופס שלא התנגדתם למעצר ושבחיפוש נמצא סם. תחתמו. (בתחנה עצמה כל פעם התנהלות אחרת אצלי הייתה אותה התנהלות 3 פעמים אז אפרט על זה) בחדר הזה אתם תחכו. זמן לא מוגדר עד החקירה . אם מדובר בקטין אולי תחכו יותר עד שיבוא חוקר נוער,. ואז חקירה. לפניה ישלכם זכות לעורך דין . אם המשפחה תגיע לחכות, היא יכולה להזמין עורךדין. אני ממליץ במשהו שמלא לא יסכימו איתי. אם מדובר בכמות קטנה של סם מריחואנה . ורק מריחואנה. אני לא אומר סתם. אין צורך בעורך דין, הוא יבוא לכמה דקות ויקח 2500 שח ויותר. ואני אסביר לכם מה שהסביר לי כשנעצרתי. בחקירה תתנהגו כך : 1 : לשבת יפה לא רגל על רגל . 2: תמיד לדבר בכבוד. 3: להצטער!!!!!! להצטער!!!! להצטער ואם אפשר גם לבכות. להגיד דברים בסגנון. אני לא מאמין שנעצרתי , אני מרגיש נורא , אם יפתחו לי תיק הלך לי העתיד , לספר על שאיפות בחיים (אני רוצה ללמוד תואר , רוצהה להתגייס ) עשיתי טעות ענקית , אני נורא מצטער על זה ומתחנן שתתנו לי עוד הזדמנות. *עוד הזדמננות* חשוב להגיד את זה בחקירה כמה פעמים. להתחנן. כל הפוזה לפח . אתם ילדים טובים ואתם מצטערים נוררא ומבטיחים בחיים לא לחזור על זה . להגיד אני לא רוצה שיהרסו לי החיים. עשיתי החלטה לא נכונה . לדבר בסכגנון הזה. החוקר ירשום את מה שתגידו. וישאל שאלות. לא לשקר . אבל לא הפליל את עצמך בדברים שהם לא יודעים . להגיד תמיד זה פעם ראשונה שרציתי לנסות לעשן. לא לספר על דברים פליליים שעשיתם בעבר לא נתפסתם. (מה שאני כותב מיועד בעיקר למי שאין לו עבר פלילי) לספר שלמדתם טוב בבצפר , קיבלתם בגרות טובה ואתם רוצים מקצוע טוב בחיים. להראות בושה . להתחרט באמת. * זה הטריק בחקירה* אםתעשו בדיוק מה שאני כותב לא יהיה לכם תיק. אחרי החקירה. ככל הנראה תתבקשו לחכות, בחדר הקודם. תמיד כל עוד אתם בתחנה תנסו להיות עם פרצוף של חרטה על הפנים. מניפולציה זה שם המשחק . השוטרים רוצים שיכבדו אותם ואתם תעשו אתזה, ותרוויחו. בחקירה חייב להיות לחוקר רושם שאתה ילד טוב שמעד. אחרי זה ככל הנראה תועברו לקצין המודיעין. נ.ב אחרי החקירה יקחו טביעות אצבע וצילום, לא לפחד זה כלל תמידי . קצין מודיעין יגיד לכם שהוא השולט פה. הוא יכול למחוק לכם את כל האירוע ודברים בסגנון , הוא יצור אצלכם רושם של הבוס הגדול. (וזה נכון במציאות ישלו הרבה יכולות) ואז הוא יגיד: אני יעזור לך אם תעזור לי . (תמיד יש איתו שיחה אם נעצרת כקטין , לא יודע אם אחרי 18 גם.) הוא רוצה שמות. הלשנות. שמועות הוא יגיד. בקיצור הוא רוצה שמות של אנשים וקטינים שמבצעים עבירות פילילות. זה החלטה שלכם, אם לדבר. עדיף שכן , בהחלט. הוא סגר לי תיקים על גניבות ופשעים חמורים כשהייתי קטין. עכשיו שתדעו, זה אני אומר ובטוח במאה אחוז . הכל בינך לבין הקצין. הוא יגיד אפילו להורים לחבר ולהכי קרוב אליך לא לספר על השיחה. המידע שתגידו לו זה מידע מודיעיני.(מידע ש״לא בא מאפחד״) בחיים השם שלכם לא יופיע בשום מקום על מה שתגידו. אבל מה שתגידו יעזור לכם. כמה שיותר שמות , של עבריינים שמכירים, ככה יותר סיכוי שאין שום תיק.גם אם תעצרו עם 50 גרם ותעזרו טוב לקצין, התיק לא יופיע בכלל . עצה- תבקשו בסוף אתת המספר של הקצין , תגידו לו: אם אני אזכר בעוד שמות, ואני אברר מחברים על עבריינים אני אמסור לך הכל. שיתוף פעולה מלא עם הקצין = עזרה מטורפת עם התיק . לאיש הזה יש סמכויות מטורפות. ואז ככל הנראה תחתמו על בדיקות שתן פעם בשבוע במשרד הרווחה בעיר שלכם, אולי צו הרחקה ל15 יום מהאזור בו נתפסתם ,במקרים קשים מעצר בית . ותשוחררו . נ.ב אם אתם קטינים בחקירה תבקשו טיפול מותנה. תזכרו את המילים האלה. טיפול מותנה זה תיק נעלם הוא לא ילווה אתכם בחיים, אבל אםתעצרו תואשמו בשתי עבירות. אם תעשו מה שכתבתי תשוחררו הביתה, ורוב הגדול של ה סיכויים שלא תצטרכו יותר לחזור למשטרה. החוקרת תגיד אנחנו נעקוב אחריך. זה שטויות- נטו הפחדה. במקרה שלי הייתי קטין והואשמתי בגניבה בהיקף גדול אלפי שקלים גניבת ארנקים. ההורים לקחו עורך דין 5 דקות דיבר איתי 2500 שח . ומה שכתבתי לכם זה מילים שלו איך להתנהג בחקירה. שיתפתי פעולה עם הקצין מודיעין, ותיק כזה שאפשר לשבת עליו בפנים כמה שנים, שוחררתי הביתה בלי ערבות ובלי מעצר בית . ויותר לא שמעתי מהמשטרה . קיבלתי טיפול מותנה, ככה שזה תיק שלא ילווה אותך, אם אתה רוצה להתגייס ובודקים עבר פלילי, אז העבר נקי. זה לא תיק . ויצאתימזה בגלל איך שהתנהגתי . כפי שכתוב למעלה. אז על פרח קטן כנראה שלא יחקרו אתכם בכלל. אצלי בפשע כזה שנחשב חמור החקירה הייתה חצי שעה 40 דקות.

הבהרה- אם נתפסתם אם סם קשה (כן יש הבדל גדול במשטרה בין מריחוואנה להרואין) זה יהיה תהליך שונה וככל הנראה מרכז גמילה סגור אתם תקבלו. בכל מקרה לא משנה למה נעצרתם , תתנהגו כמו שכתבתי, להביע חרטה עמוקה.
    *עם קיים עבר פלילי - ככל הנראה יהיו יותר קשוחים איתכם אבל תתנהגו כמו שכתבתי ואפילו יותר להביע חרטה. תבכו.

טוב זהו. אני אהיה שמח עם המידע הזה מהנסיון שלי יעזור אפילו לבן אדם אחד.

2. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אם עוד חודשים ושנים המידע הזה עזר לכם כשנעצרתם, תכתבו לי , אתם נורא תשמחו אותי חברים. אבל בואו נקווה שתיישמו את ההתחלה ולא תעצרו. אבל זה לא תלוי רק בכם, זה גם מזל.;)

3. Baba kush

Baba kush חבר חדש

לייקים:
    2
    מצטער להגיד לך חרא של מדריך ישלך מה ללמוד עוד

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא מדברים עם שוטרים. בכלל. נקודה. בחור טוב לא משתף פעולה, לא חותם, לא מדבר, שומר על זכות השתיקה ויושב בשקט ובכיף בכלא. אם היה לכם ביצים לעשות פשע, שיהיה לכם גם תחת לשבת. מי שלא מסוגל, שישמור חוק. פושע מתכנן ויודע מראש שאולי הוא ייתפס ויישב, וזהו סיכון מחושב מראש. לפני ביצוע פשע, תכינו תיק קומפלט למעצר, תכינו את המשפחה והחברים מה לעשות, ותכינו כסף בצד לקנטינה. לא ראיתי, לא שמעתי, לא דיברתי. אם קופים יודעים את זה, כולם יודעים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!