1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מינונים בשמן המפ

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י StonedToTheBone, ‏8/3/16.

1. StonedToTheBone

StonedToTheBone חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    קניתי שמן המפ של נטיביה 710 מהאינטרנט (בארץ זה ממש יקר.. ואין בקבוק גדול לשימוש שרציתי)
    בעיקרון קניתי את זה כדי לראות אם זה יעזור לי לאקנה שאני עדיין סובל ממנו כמו ילד בן 16 אחרי גיל 20... ושום דבר לא מעביר לי את החרא הזה
    לא מצאתי שום מידע על מינון או שום כלום חוץ מכמה שזה טוב ושזה בריא ושזה טוב אפילו לאנשים עם פסוריאזיס שזו מחלה הרבה יותר קשה ונוראית ממה שלי יש ובלה בלה בלה ממש מזון פלאים.
    בקיצור מרחתי מידי פעם ולא נראה שום שינוי לטובה, זה גם מסריח, ניסיתי לישון עם זה כי לא ידעתי כמה זמן באמת לשים את זה וזה הסריח לי את המצעים והחולצה ברמה שצריך להעביר את זה ב2 כביסות
    ניסיתי כמובן גם בבליעה עם סלט במקביל או כפית לפני השינה אפילו שהטעם רע.
    מה לעשות?? מה כדאי?? לזנוח את זה? מישהו יודע ויש לו נסיון עם זה?

ד"א חברים של משפחה, שלהם יש פסוריאזיס קנו וניסו את זה וסיפרו שזה החמיר להם את המצב עד לכדי דימום.. אז קצת לא ברור לי מה הולך כאן....
    מחשבות על כתבות ממונות התחילו לצוץ לי...

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    91
    שמן המפ הוא מאוד דליל בחומרים פעילים. מה שאתה צריך זה שמן קנאביס מרוכז. צריך להכין לבד, יש מדריכים באינטרנט

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    233
    פשוט תנסה שבוע למרוח מעט על הפנים שלך את השמן, בדיוק כמו שמורחים קרם פנים. אם אתה לא רואה מעט שיפור אחרי שבוע אז אל תמשיך. שים ממש קצת שמן, לא יותר מדי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!