1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מיקרודוזינג

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Pandora's Box, ‏11/4/16.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    מיקרודוזינג של lsd כל פעם ובכל הזדמנות גרם לי ליום מושלם, מלא מרץ , עשייה וכיף .
    סתם מתוך עניין וסקרנות מענין אותי אם אחרי תקופה ארוכה של מיקרודוזינג יש שינוי במצב רוח כשמפסיקים.
    מישהו ניסה להעביר תקופה ארוכה בה כל שלושה ימים הוא עשה מיקרודוזינג של אסיד ויכול לספר איך היה לאחר ההפסקה? ואני מדבר על מיקרודוזינג אמיתי. לא יותר מ15-20 Ug , שום פסיכדליה שום כלום. אירוני(פסיכדליה למתקדמים). :)

שולגין אוהב/ת את זה.
  2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חייתי על מיקרודוזינג כמה חודשים. 8\1 קרטון של 190ug כל יומיים בערך. הפסקתי כי הבנתי שאני בונה Tolerance ולא הצלחתי להנות כשלקחתי מנות גדולות יותר. לדעתי, זאת התרופה המושלמת כמעט לכל מצב נפשי. האנרגיות, הפוקוס והאושר הבלתי פוסק שחוויתי בכל פעם זה פשוט פרייסלס. התחושה הזאת נשארת כמה ימים ואחר כך המוח חוזר למצב הקודם, אצלי לפחות.

יופי של דבר!

HeavyDose ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  3. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    הכל עשר ומסכים איתך על הכל.
    אני יותר התכוונתי להאם המוח והנפש מצליחים עדיין להנות מהיום יום אחרי תקופה ארוכה שצבעת את המציאות בצבע הכי יפה. או שישנה איזה תקופת "דאון" כמו עם הפסקה של כל חומר.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא הייתי קורא לזה דאון, אבל כן יש תחושה שהמוח לא עובד כמו שצריך אחרי שמפסיקים לצרוך. המצב הרגיל של המוח הוא לא באמת המצב הטבעי שלו, והמיקרודוזינג גורם לך להבין את זה. להבדיל מחומרים אחרים שבעיקר עוזרים להדחיק, מיקרודוזינג מבליט את הכל החוצה ועוזר לך להתמודד עם בעיות בצורה האפקטיבית ביותר. תחושת ה"דאון" שאתה מתאר היא החזרה להתמודדות עם המציאות בדרך השגרתית והרגילה.

Wicked_West ו-Ronenamos אוהבים את זה.
  5. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    השאלה שלי היא האם לנסות את זה לכמה חודשים לא מעלה את המינון הנדרש לכל יום. האם לאחר חודש כדי להרגיש מה שהרגשת מ15 מיקרו אתה כבר צריך חצי או רבע?

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חד משמעית לא. מיקרודוזינג לא יוצר חוויה פסיכואקטיבית. אתה לא מרגיש בטריפ, אין חוויה ויזואלית או אפקטים אחרים שמופיעים במינונים גבוהים יותר, כך שהמוח לא מפתח סבילות למינונים האלה כי אין לו למה. זה מורגש רק כשאתה צורך מינון גבוה יותר אחרי מיקרודוזינג, נניח 100ug ומעלה. במינונים גבוהים יותר המוח זוכר שהוא חווה משהו יוצא דופן יום לפני ומנסה להילחם בזה.

7. MrGreen

MrGreen חבר חדש

לייקים:
    22
    לדעתי כל מה שיכול לקרות לך אחרי תקופה ממש ארוכה זה מחסור בדופמין לתקופה מסויימת כי המוח שלך התרגל כבר לכל ה"כיף" הזה שהוא מקבל כל הזמן, אבל זה מה שקורה עם כל חומר שגורם לך להנות אחרי תקופה ארוכה שנצרך בלי הפסקה. חוץ מזה בטח הכל יחזור לנורמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!