1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מישהו ניסה את Canndoc? הקילימנג'רו שלהם קורץ לי!

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Annie93, ‏23/8/18.

1. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    מעוניינת לדעת אם למישהו פה יש ניסיון עם החברה הזאת?
    והאם היא מאכזבת כמו האחרות??

אני שואלת בשביל חברה שרוצה להצטרף, אבל פוחדת שפתאום יגידו לה שאין מהזן או בלה בלה..
    אשמח לחוות דעת!
    מישהו ניסה את קילימנג'רו שלהם??https://www.canndoc.co.il/kilimanjaro
    שזה היבריד עם סטיבה אפריקאית.
    כל אחד והזנים שהוא אוהב סבבה? יש כאלה שאוהבים סגולים יש כאלה שאוהבים קוש, אני חולה סטיבות אפריקאיות.
    למה?
    כי סטיבה אפריקאית כמו durban poison היא האם של הזן הכי חזק בעולם GIRL SCOUT COOKIES ,

ו

2. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    קלימנגרו הזן הכי חזק שלהם זן היברידי מושלם ממליץ הגידול של קונדוק מתמקד בשמירה על הגבעים של הפרח מה שאין בחברות אחרות הפרחים שלהם ניראים דלילים ולא כול כך יפים טעם קלימנגרו טעם אדמתי מרגישים אותו ישר בראש חזק אבל לא עושה חרדות כן עיניים יבשות ומייבש מהר לא עושה מנצס למתוק בכלל נותן תוחשה של רוגע קצת הרגש נכבה נותן פוקוס פעילה אנרגטית זה לא יעשה אותה

3. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    שמע סטיבות בדרך כלל אווריריות זה לא אינדיקה דחוסה ,

השאלה שלי האם כדאי לבחור בהם בתור חברה לספק רפואי?
    מבחינת זמינות ובהשוואה לאחרים.
    שלא יגידו לי פתאום אין מהזן שרצית ואז דוחפים משו בינוני
    והאם בכלל ניסית אותו

4. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    הבעיה שבקונדוק גם אאינדיקה שלהם ככה הפרחים שלהם במראה לא יפים אבל ניפתחים יפה הגבעים שלהם יש בשר למרות הדלילות של הפרחים כול זן שעישנתי שלהם אהבתי האוורסט שלהם 90 אחוז סאטיבה זן טוב לא פחות מאלסקה של תיקון אם אתה בבזלת לא צריך להיות בעיה בזמינות של הפרחים כול חברה יש לה את הבעיות שלה עם חוסרים בכמיות ובזנים
    בשביל רוב המטופלים קונדוק ופארמוקן הם חברות מעבר

5. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה מאמי!
    עוד משו שהכי מעניין אותי זה האם :
    רומא, טיל טכלת, או אלסקה/ערן אלמגו? מבחינת יציבות באיכות ובזמינות הלוואי והיתי מכירה מישו שניסה את כולם.

6. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    טיל תכלת על הפנים זן חלש לא נותן השפע חזקה רומא אינדיקה טובה לונדון יותר חזק מהרומא ויותר טוב גם אינדיקה imc יש להם זנים מעולים תיקון עולם כול הזנים שלהם טובים אף פעם אין להם את כול הזנים בדרך כלל זה יש להם לא יותר מי10 זנים על המדף וגם על הטובים הם נותנים מיגבלה ל10 20 גרם לאחרונה הם יצאו ב3 זנים חדשים אני לא אהבתי את האלסקה שלהם עוז יותר טוב מאלסקה גם הגרינלד הסאטיבה הכי חזקה וטובה שיש היום בכול הארץ רק הם מבאים אותו גרוס לא בפרחים תיקון החברה הכי טובה כולם עוזבים אותה ובסוף רוצים לחזור עליה
    מי שנותן בראש לתיקון היום זה imc בטר ושאיפה לחיים אף פעם לא תקבלי 100 אחוז שירות אבל תמיד את תדעי איזה זנים יש במלאי ומה מוגבל

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!