1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מכתב פתוח לאנשי מפלגות עלה ירוק וארץ חדשה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י סטלן ונבון, ‏4/12/14.

1. סטלן ונבון

סטלן ונבון חבר חדש

לייקים:
    0
    נכבדי היקרים,

השבוע ביום שלישי, ה-02.12.14, התברר כי נרקומני הכוח והשררה החליטו לבזבז עוד קצת מהכסף שאין לנו, ולצאת לבחירות – זאת אחרי תקופה שבה הם הועילו בטובם לבוא כמה ימים ל"עבודה" שלהם בירושלים וגם אז הם לא באמת עשו כלום בשבילנו האזרחים. האגואיסטים שם בירושלים אפילו לא טורחים להיכנס לאולם הדיונים, אבל יודעים יפה מאד להעלות לעצמם את השכר ולעדכן אותו בכדי שיתאים למדד, מסוממים מחשיבותם העצמית ומכורים לכיסא העור המפנק והלשכה. ברגעים קשים כאלו ואני לא אומר את זה בציניות, אני כסטלן גאה ואני בטוח שגם רבים מחבריי נושאים את העיניים שלנו אליכם, אני פונה בבקשה אישית שאני מקווה שיהיו אי-אלו אנשים שיצטרפו אליה, שתגלו בגרות, תראו רצינות, תשאירו את האגו בצד, ותראו לסאחים בעלי התודעה הצרה ביותר, והאגו המנופח מדי, איך באמת מביאים את השינוי. מפלגה אחת גדולה שבראשה הצעקה של העולם המתקדם והמודרני אותו מובילים אנשים שרוצים להביא בשורה, בשורה של עולם כזה שבו לכל אחד יש זכות על גופו ומחשבתו על מזור לכאבים שלו ואיך להעביר את זמנו הפנוי. מדינה שבה המשטרה במקום לחפש דירות "בונסאי" ולקרוא להן מעבדות – עוצרת אבל באמת את תופעת סמי הפיצוציות, ובאמת משליטה סדר ציבורי בבלגן וגורמת לאזרחים שמשלמים מסים, ושתורמים לחברה להרגיש בטוחים יותר במקום נרדפים יותר. מדינה שבה אחוזי הפשיעה האמתית יורדים ולא הצגות של תיקי שווא ומשפטי בדיחה על אחזקת מילי-גרמים בודדים, שמנסים לצבוע תמונה כאילו משהו באמת משתנה, בעוד כולם יודעים טוב מאד שרוב השוטרים יעדיפו לחפש לסטלן בכיסים כי יש לו שיער ארוך, ולקוות למצוא שם ג'וינט, או גרם חשיש, במקום להילחם בבריוניות על הכבישים או בתופעת הסכינאים.

בקיצור כולנו יודעים כמה חרא פה, ומבינים איך היכולת החוקית לגדל איזה עציץ 1 או 4, לקסס, לגלגל, ולעשן בסוף יום כדי להירגע מהלחצים, תשפר לנו פלאים את איכות החיים וזה בכלל בלי להיכנס למלא מאתנו שעבורם זו בכלל תרופה, מזור, ומרפא, שנמנעו מהם עד עכשיו על-ידי צרת הבריאות לשעבר והפשעים שהיא ביצעה כנגד האנושות.

אתם אנשים יקרים – ואנחנו ממש לא מזלזלים בכם או בפעלכם, אבל וואלה, בבחירות הקודמות, ואני יודע שאני אישית לא היחיד, עמדנו בפני דילמה מטורפת למי מצביעים כדי לקדם את המציאות שבה בא לנו לחיות, ובדיוק בגלל זה הגיע הזמן להביא בשורה ביחד שהמטרה היא הבשורה שתביאו ולא מי יצליח להביא אותה.

אז כמו שפתחתי ואמרתי תגלו בגרות, תזרקו את האגו בצד, ותבינו שהרעיון, והאופציה, לאיכות חיים "גבוהה" יותר במדינה, אם רק תתנו עכשיו פוש אחרון יכולה בהחלט להתממש ולקרות.

יש תאריך לבחירות והוא בחודש מרץ – אם תפשילו שרוולים ותתחילו לעבוד ביחד האנשים של שתי המפלגות יש סיכוי מעולה שהפעם זה אכן יקרה.

בברכה שתעשו את זה ותצליחו,

ובתודה-רבה על כל מה שהשקעתם עד עכשיו כי ברור לכל בר-דעת שזה ממש לא פשוט,

סטלן שתמיד יצביע למי שמוכן לעמוד בראש ולהוביל את רעיון הלגיליזציה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!