1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מלונות באמסטרדם

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י GuyAM, ‏24/9/16.

1. GuyAM

GuyAM חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן חברה, שאלתי הרבה אנשים לאילו מלונות כדאי ללכת באמסטרדם מבחינת מרחק ממקומות מרכזיים, מרחק מה- tram, מרחק מקופישופים טובים וכו'..
    אז החלטתי לשאול אתכם, אם מישהו מכם היה באמסטרדם ויש לו מה להגיד, שיפיל לפה.
    אגב, זו תיהיה הפעם הראשונה שלי באמסטרדם, ככה שאם אפשר על הדרך לזרוק טיפים ומקומות טובים ללכת אליהם זה יהיה יותר ממדהים.
    מטרת הטיול היא בעיקר לעשן, להסתובב בפארקים, מקומות מעניינים, קצת שופינג וכו,.
    תודה רבה!

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    כבר רשמו המון על אמסטרדם, מספיק שתריץ חיפוש בפורום ויענו לך על כל שאלה שיש לך.
    בעיקרון אני ממליץ לקחת דירה בairbnb, לא יודע עד כמה כדאי לקחת דירה רק בשבילך אבל יכול להיות שתמצא מציאות.
    אם אתה מחפש מלון אז כנס לtripadviser שם תחפש לך מלון ליד רחוב ליידזפליין, רוב הקופישופס באזור הזה אבל אפשר גם למצוא באזור כיכר דאם. בכל אופן כל עוד המלון\דירה נמצאים בעיגול הפנימי של אמסטרדם כאשר תחנת הרכבת היא הנקודה הכי צפונית מבחינת לקחת מלון ועוד להיות קרוב לקופישופס, והנקודה הכי דרומית היא וונדלפארק, עדיף לך לקחת מלון\דירה קרובים יחסית מאשר לקחת מלון או דירה מרוחקים כי וואלה זה לא כיף ללכת מסטול וגם כי זה נוחות של לרדת למטה, לקנות בתשע בבוקר שאכטה ולהתחיל את הבוקר.
    זו הדירה שאני ממליץ עליה, הבעלים בסדר גמור https://www.airbnb.com/rooms/7873008?sug=50
    בכל אופן זה לא מתאים לך כי זה אחושלינג יקר. רק מה שימו לב יש בעיית רעש בדירה הזו עד איזה 4 בבוקר.

3. GuyAM

GuyAM חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה לך אחי! שחכתי להדגיש פרט מאוד חשוב. אני טס עם החברה שלי. ורק שתדע שכבר הרצתי חיפוש בפורום הזה ספציפי על מלונות באמסטרדם ולא מצאתי כלום.

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    לגבי מלונות לא נראה שתמצא הרבה פה, בגלל זה הצעתי לך את טריפאדוויזר. לגבי אטרקציות זה בטוח נרשם.
    אבל בעיקרון הכל מסודר ונוח באמסטרדם, מספיק אנגלית בסיסית בשביל להגיע לכל מקום.
    ממליץ לך לקחת את הכרטיס I Amsterdam. בתור נסיעה ראשונה לשם זה יקל ויאפשר לך להיכנס למבחר גדול של מקומות. יש גם אתר ייעודי לתיירים שמגיעים לאמסטרדם I Amsterdam. יש שם המון מידע על אטרקציות כמו מוזיאונים\סיורים וגם מידע חשוב על התח"צ\מסעדות וכדומה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!