1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מנורות לדים ?!?!

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י DrGreen, ‏6/5/16.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    היי חברים
    כבר הרבה זמן שאני רוצה לדעת קצת יותר על נורות הלד לגידול שקיימות היום איך בדיוק יודעים כמה "אור" צריך?
    הקטע בלדים שהשוואה שלהם לW לא תמיד מדוייקת
    אני חושב הרבה על להזמין את המנורה הזאת אשמח מאוד אם תגידו לי מה דעתכם עליה
    http://www.ebay.com/itm/120W-IR-Ful...wer-Plant/351662877506?_trksid=p2052191.m2338

אני לא בדיוק יודע אם אחת מספיקה ל2 עציצים בארון בגובה של 1.30מ'?
    האם היא תיתן מספיק אור לכל אורך הגידול?
    היתרון שלה הוא הגודל והעובדה שאני יכול לתלות אותה צמוד לתקרה וככה לחסוך המון מקום! מעבר לזה אין לי כל כך ידע עליה..

2. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    עזרה מישהו???????

3. Sensimilla

Sensimilla קנאביסט

לייקים:
    43
    שלום חבר, אין טעם להילחץ..
    המנורה הזאת לא שווה שקל.
    אתה יכול להתחיל מ-מרסהידרו יש להם לדים שיכולים לעניין אותך הרבה יותר, עם תוצאות בטוחות..

אנשים חייבים להבין את גודל הסיכון שבבחירת מנורות זולות מאוד.. ולצערי הם לומדים את זה על הבשר שלהם, כאשר מנורה מעפנה כזאת נשרף לה נתיך או לד והספקטרום מאבד כיוון.. הגידול שלך מתחרבן.. ואתה אפילו לא יכול לזהות תהבדל בעין בלתי מזוינת.. לרוב תסיים תגידול עם איזה פרחים אווריריים שלא שוקלים כלום או שהפוטנסי של הטי איצ סי ממשך נמוך.. במקרה הכי טוב היא לא נדלקת ואז אתה יודע שאתה בבעיה.. זה חצי נחמה תאמת

2 דברים שלא כדאי לחסוך בהם כשמגדלים:
    1. מנורה
    2. דשנים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!