1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מנורות לד ניידות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י eliran, ‏3/6/16.

1. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    לא יודע איך לא חשבו על זה (אני לפחות לא מצאתי אחת כזאת ותאמינו לי שהפכתי את האינטרנט )
    מנורת לד פול ספקטרום על בטריות ?! זה פשוט גאוני אפשר לגדל ככה בכל חלל בעיקר מחוץ לבית מה שמפחית את הסיכון .. אם מישהו נתקל בדבר כזה יותר מאשמח אם ישתף אותנו

2. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    יהיה יקר בהרבה .. ידרוש ממך כמה שעות של טעינה ביום... וסביר להניח שידפו לך אותה בלילה הראשון שמישהו יקלוט תאור שלה

3. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    יש המון אופציות לכאלה שמעוניינים בהפקה רצינית ללא תלות בעונות ולכאלה שאין ביכולתם לגדל בתוך הבית ולהלן אחת : קנה רכב גדול דוגמת gmc ספארי והנה לך חדר גידול שלם מאחורי המושבים מה שנשאר זה רק להזיז את האוטו אחת ליומיים כמה מטרים בודדים כדי שלא יראה חשוד שהוא עומד ללא תזוזה , הבעיה היחידית היא מקור החשמל ולכן חשבתי על לדין נטענים , גם גנרטור זאת אחלה אופציה הבעיה שהם קצת מרעישים (אגב מחיר רכב ישן כזה ביד שניה לא צריך לעלות יותר מ6 אלף ש״ח )

4. Dan d

Dan d חבר חדש

לייקים:
    7
    רעיון מעניין... אבל יותר מדי פרטים קטנים בעייתים ... מקור חשמל .. רעש ... ריח ... אטימה לתאורה כולל השמשה הקדמית .. אנשים שיפתחו חשד לרכב ...

צריך לחשוב על זה טוב אני אישית רואה את זה מורכב מדי אבל אם יש לך סבלנות והמון כסף להשקיע (אני מדבר על גנרטור מןשתק מפוחים מושתקים תאורות רציניות מחיר הרכב ועוד) ...

עדיף לך פשוט להשכיר איזה מחסן ב400 שקל בחודש במזומן מאיזה מושבניק ולשים בו אוהל לבחירתך...

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    בשביל נורות לד 250 וואט לדוגמה, צריך סוללות ענק! גם אם זה לד וחסכוני הצריכה שלו עדיין נשארת 250 וואט

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אין סוללות של 100W.
    תחשוב על זה ככה, אם 2-3 סוללות של 1.5 וולט מספיקות לכמה שעות עבודה (פנס), לכמה סוללות אתה תצטרך בשביל מנורה אחת של 100W?

זה הרבה חשמל. זה הופך את הגידול ללא אפשרי ללא נקודת חשמל.

7. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    דןדן אתה צודק יש המון פרטים קטנים שצריך לקחת בחשבון אבל אם קצת סבלנות ויצירתיות אפשר להתעלות על הכל ואחרי הכל הדבר יכול להפוך להיות חדר הגידול הכי אולטימטיבי שיש !ואל תשכח שהוא רב פעמי
    בנוגע לנושא ההשכרה אני נוטה להתרחק מזה כמו מאש אחרי הכל בסופו של דבר המקום לא שייך לי ותמיד יכולים ללוות אותי במהלך הגידול ביקורים פתאומיים ולא רצויים שברגע אחד יכולים להרוס את כל החגיגה ,

8. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    אגרונום יקירי מה לגבי חוות מצברים המחוברת לממיר מתח ? יכול לעבוד או רק בגדר הפנטזיה ?

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    vvasili אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!