1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספיקה המלצה מרופא מומחה?

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י ריקי, ‏17/10/13.

1. ריקי

ריקי חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני בת 40, סובלת ממיגרנות קשות, מטופלת ב"רילרט". הכדור נטרל את הכאב, אך כעבור מספר חודשים הופיעו כאבי רייבאונד, כנראה תוצאה של המינון הגבוה שאני צריכה. ולשאלתי: האם לבקש את ההמלצה לקנאביס מהרופא הנוירולוג זה מספיק, או שהכרחי לקבל אותה אחרי טיפול במרפאת כאב?

2. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    היי ריקי

אני לא מומחה בנושא ולי בעצמי אין רישיון (למרות שאני בסוג של "תהליך" אפשר להגיד)
    אבל לפי איך שאני רואה את זה אין לזה באמת חוקים כי גם החוקים שמשרד הבריאות מכתיב לעצמו ולחולים בקשר לזה לא ממש תקפים (ממליץ לך לקרוא את זה)
    אני חושב שאם את כבר באמצע תהליך טיפולי אצל נוירולוג את פשוט צריכה לבקש את זה ממנו, מה גם (וזה אמור לענות נראה לי לשאלה שלך) שמיגרנות כן נכללות ברשימת ההתוויות

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    מיגרנות אינן בהתוויות. המלצה מתבצעת על ידי רופא מומחה רלוונטי. בין אם מדובר ברופא כאב או נוירולוג. אין הבדל בין התארים, אלא רק במעמד הרופא בקהילה הרפואית. פרופ' מנהל מחלקה בעל משקל רב יותר במתן המלצה מרופא זוטר שרק סיים התמחות.

בהצלחה.

4. ריקי

ריקי חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה חברים, ובהצלחה לכולנו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!