1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספיק חושך?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י BarB, ‏4/7/19.

1. BarB

BarB חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,
    לפני מספר חודשים מצאתי כמה זרעים והחלטתי לשתול חלק ולשמחתי יש לי כעת נקבה לא גדולה (כמעט מטר בגובה) בתחילת שלב הפריחה(מתחילה להוציא הרבה שיערות) . אני מגדל את הצמח במרפסת שמש ככה שבשעות הבוקר (6 עד 11 בערך) הוא מקבל אור שמש ישיר ובשאר היום יש אור יום שנכנס ונורת לד 120w, ונותן דשן לפי ההוראות.
    אני חושש כי בשעות החושך נכנס למרפסת אור ממנורת רחוב מהסוג שקיים ברב הערים בארץ ( hps נדמה לי) במרחק של 30 מטר בערך. רציתי לדעת אם זה מזיק לצמח ואם כן האם יש למישהו איזה פתרון יצירתי(ונדליזם לא נחשב) בהתחשב בזה שאין לי יותר מדי מקום ותקציב מוגבל.
    האופציה היחידה שאני רואה היא לשים וילון לחסום את האור בערב אבל זה יצריך ממני להתעורר כל יום בשעות המוקדמות של הבוקר בשביל לפתוח אותו .
    אשמח לעזרה

2. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    קצת קשה לי לענות על שאלתך כי אני לא נמצא שם ולא רואה בעצמי מה המצב.
    עדיף מאד שבשעות החושך יהיה חושך מוחלט, אבל תראה בעצמך, אם נורות הרחוב עושות אור שיכול לבלבל את הצמח אז כמובן תשים ווילון או כל דבר שיכול לחסום את האור הזה,
    אם זה אור ממש ממש חלש ולא משמעותי אז לא צריך.
    שוב, אני לא לידך ולא יודע איך זה נראה.
    ההמלצה שתתאמץ קצת ותקום לפתוח את הווילון בבוקר...

עוד רעיון, אם יש לך ארון בגודל הזה ויש לך את האפשרות, תכניס אותה לארון בתאורה 12/12 משום שאתה בפריחה ואין לה כל כך לאן לגבוהה משמעותית.
    זאת הייתה דעתי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!