1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות על סלוויה דיווינורום

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י LuttiTutti, ‏6/10/14.

1. LuttiTutti

LuttiTutti חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה מנות 0.5 גרם של סלוויה יספקו?
    ומה הדרך הכי טובה לצרוך את זה? (באיזו דרך זה עובד הכי טוב..?)
    וכמה אמורים לקחת למנה? שמעתי שזה צריך להיות בכמות מדויקת.
    ותוך כמה זמן זה מתחיל להשפיע אחרי הצריכה, ולכמה זמן נמשך הטריפ?

ושאלה אחרונה :D האתר הזה טוב להזמין ממנו את זה? http://azarius.net/smartshop/salvia_divinorum/

תודה וסליחה על החפירה :p !

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    תלוי בכמה זה מחוזק

הדרך הכי טובה לעשן את זה זה בבאנג עם מצת טורבו

3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אני לא מבין בכלל בכמויות, אני שמתי חצי ראש ממחוזק פי 10 וזה עבד. לא יודע כמה טוב בדיוק, זה גם לא היה מהנה אבל אי אפשר לדעת עם סלוויה...
    סלוויה עובדת הכי טוב בבנג עם מצית טורבו (מאוד חשוב כי סאלבנורין A מתחיל להשתחרר בטמפרטורות מאוד גבוהות)
    זה מתחיל להשפיע כמעט מיידית אחרי הצריכה ונשאר ל5 דקות עם AFTER EFFECTS של עד עשר דקות לרבע שעה.

תזמין מהארץ אחי יש לך מלא אתרים! סתם יכול להיות שיעשו לך על זה בעיות במכס (הם בטוח לא יודעים שזה חוקי), נראה לי יקר יותר להזמין מחו"ל וגם הדואר עכשיו בשביתה.
    הנה אתרים טובים להזמנה:
    אני הזמנת מסלוויה ישראל: http://www.salvia-israel.com/
    והרבה הזמינו מפטריית הקסם: http://www.magicmushroom.co.il/
    לפי עדויות פה בפורום "הארנב הירוק" הם יקרנים וגם קצת רמאים, לי אישית אין ניסיון אתם אבל עדיף שלא להזמין לאור מה שכתבו עליהם.

4. BigBud

BigBud חבר חדש

לייקים:
    1
    ההשפעה של סאלביה עשויה להיות מאוד לא צפויה ולא סדירה. הרבה אנשים יעשנו כמה ראשים ולא ירגישו כלום, ואז בראש האחרון פתאום יעופו קיבינימט, למרות שהייתה בו אותה כמות. בגדול ממש לא הייתי ממליץ להתנסות עם התמציות לפני שהתנסית עם העלים הטבעיים. גם תמצית של x5 עשויה לגרום לחוויות מאוד מאוד לא נעימות.

סלוויה הוא אחד מהפסיכודליים (טכנית הוא דיסוציאטיבי, לא פסיכודלי) הכי חזקים בעולם, והרבה אנשים לוקחים אותו כמובן מאליו ולא נזהרים איתו מספיק בגלל שהוא חוקי ועוברים חוויות מאוד רעות. יש לי חברים שבאמת עברו גהינום עלי אדמות מסלוויה, זה לא כמו טריפ רע של אסיד, זה אמנם נמשך 10 דקות אבל זה נדמה כמו נצח.

מאוד חשוב להתחיל עם העלים הרגילים, ולעלות במינונים לאט לאט. במיוחד עם התמציות - זאת חוויה מאוד חזקה, החוויות שלי עם LSD ופטריות בכלל לא הכינו אותי לעוצמה שלה. התמצית הכי חזקה שעישנתי הייתה x5 ובאמת שלאף אחד אין שום סיבה בעולם לעשן משהו יותר מרוכז מזה, זה כבר חזק ברמות מטורפות. חשוב להשתמש במצית טורבו על מנת להפיק את המירב מהסלוויה.

#4 BigBud, ‏15/10/14
    נערך לאחרונה ב: ‏15/10/14

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!