1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מספר שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י דודי, ‏27/4/14.

1. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    מחפש לד שישמש אותי במהלך הצמיחה והפריחה ללא צורך בהחלפת נורות האם יש הבדלים משמעותיים בין המחירים בארץ לבין אתרי מכירות בחול {איביי} ?
    האם יש סיכון בהזמנת לדים לגידול צמחים?
    כמה זמן צמח יכול להחזיק מעמד תחת פלורסנט עד להחלפת הנורה לאיכותית יותר?
    בארון גובה 69 רוחב 80 עומק 50 איך לדעתכם אנצל את מירב השטח?
    זהו גידול ראשון זרעים לא אוטומטים ולא נקביים קיבלתי מחבר ששמר בצד.
    נ.ב: מעדיף שהנורות של הלד לא יהיו תוצרת סין. מה דעתכם על המוצר הבא http://www.zipy.co.il/product.php?shop=ebay&id=181342561526

2. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    את המנורה הספציפית הזאת אני קניתי מאיביי ב120$ הגיע לי אחרי שבוע בערך עד הבית ואין לי מילים לתאר כמה אני מרוצה ממנה!! ממליץ בחום!!! :smiley-rolling-join

3. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חושש שהיא תתפוס לי הרבה מקום גם ככה שטח הגידול הוא לא גדול

4. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אני עם ארון של מטר גובה, 80 ס"מ רוחב, ועומק 35, וזה מספיק ל2 עציצים...

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    לפני לא הרבה זמן עשיתי מחקר מקיף באינטרנט על לדים ואני אגיד את זה במשפט אחד -
    המנורות האלה (joy hydro grow) יתנו לך תוצאות מעולות במחיר הכי נמוך שיש היום בשוק, גם לעומת מנורות הרבה יותר יקרות, הדבר היחיד שיותר כדאי לך לעשות זה לבנות מנורה לבד שזה ייצא לך קצת יותר יקר אבל עדיף (בהנחה שאתה יודע איזה רכיבים לבחור).

ודרך אגב המנורות האלה מורכבות בסין, אבל הלדים עצמם הם של חברה אמריקאית בשם bridgelux

6. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    כמה לדעתך אני יוכל לגדל בארון כמו שציינתי?
    יודעי דבר אמרו לי 2 אבל לא לקחתי בחשבון שאני מגדל זרעים מקססה ככה שהסיכויים הם 50-50 איך אני אמור לשמור נגיד 4 עציצים בארון כמו שלי {בהנחה של 50% הרי אני רוצה 2} עד למצב פריחה בכדי לדעת את מינם?

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    הייתי אומר 2-3 לא יותר אם אתה רוצה כמות ואיכות סבירה..
    אתה יכול לעשות כזה דבר - תזרע 4 זרעים - בדרך כלל אומרים שאחד מתוך 4 הוא זכר, למרות שבדך כלל זה הרבה פחות (1 מ10 לפי דעתי, בכל מקרה),
    שים אותם במרפסת בשמש שיגדלו, בינתיים אף אחד לא יזהה שזה גראס רק מי שבאמת מכיר.
    כשהם יגיעו לבערך 5-6 סטים של עלים תיקח מכל אחד ייחור ושים אותם בארון בפריחה, תסמן כל ייחור מאיזה צמח הוא בא - ככה תוך שבוע-שבועיים תדע מה המין של אותו צמח ואז תוכל להמשיך לגדל אותו ואת הייחורים הנקביים ולהפטר מהזכרים .

8. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    כלומר לאחר שהייחורים זוהו כנקבות להכניס את הצמחים המקוריים לפריחה יחד עם הייחורים?

9. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    בקשר לנורה למה לשלם יותר לעבוד יותר כשיש דרך יותר נוחה זולה כמו להזמין?
    וכמו שכבר שאלתי מקודם יש סיכון בלהזמין לד לצמחים מאיביי?

10. autv

autv חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה מזמין את זה לבית נקי אז אין לך מה לדאוג משטרה לא יכולה לעצור אותך על הציוד... אין בזה שום דבר לא חוקי... אני למשל מגדל אלמוגים עם נורות לד ומזמין נורות כל כמה זמן וזה מגיע עם שליח בלי שאלות מיותרות.... וואלה חייב להסכים עם ווגס שהחברה שהוא ממליץ עליה היא אמינה והלדים שלהם עובדים יופי טופי במיוחד שהם לא מתחממות כל כך....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!