1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעבר דירה לא מתוכנן ועציצים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י fucku1234, ‏8/8/14.

1. fucku1234

fucku1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם.

לפני פחות מחודשיים הייתי באמסטרדם וקניתי זרעים סתם בשביל הכיף - אני לא ממש נהנה מלעשן.

ואז התחלתי לגדל במרפסת שירות 4 עציצים עם HPS 250:
    1 Diesel אוטומטי שכבר התחיל לפרוח
    3 Critical - שעוד בשלב הצמיחה.

לצערי אני נאלץ לעזוב את הדירה שלי כרגע ולעבור להורים. בתכנון שלי היה לסיים את הגידול לפני סוף החודש(נותרו לי עוד 3 שבועות מהיום) ,אבל לא הייתי מודע לבעייתיות של הפרחת ה Critical כי בניגוד לגידול indoor מרפסת שירות היא סוג של outdoor ובגלל זה נדפקתי. יש לי 3 עציצים בגובה מטר שאין סיכוי שיפרחו בזמן.

אז השאלה שלי מה לעשות:
    1.לזרוק אותם לפח ואיתם השקעה של חודשיים
    2.לגזוז אותם ולעשות מהם hash או טבק לנרגילה(אני בכלל לא יודע אם זה אפשרי)
    3.להעביר אותם בקרטונים גדולים בשבת ב5 בבוקר בתקווה שאף אחד לא יריח לרכב ולשתול אותם גרילה באיזה שדה.

תודה לעונים.

2. shuee

shuee קנאביסט

לייקים:
    2
    קח אותם ושתול גרילה בשדה . הצמחים יגדלו בטבע ויוציאו הרבה יותר ממה שהיו מוציאים במרפסת .
    או שתגדל בבית של ההורים .
    לזרוק אחרי כל ההשקעה יהיה מעשה טיפשי לחלוטין .

3. SolidState

SolidState קנאביסט

לייקים:
    1
    אפשרות 3 . קנה ג'ל אונה ב70 שקל וגם הקרטונים לא יעשו ריח.
    גם נפל לך במקרה בתזמון יחסית טוב כי עכשיו זה זמן פריחה בגידול חוץ. רק תמהר.. שלא תפספס.
    אפשרות אחת נשמעת כואבת.
    אפשרות 2 לא רלוונטית. כמות החומר הפעיל אשר מוכן לשימוש הוא מינורי עד לא קיים. סאטלה לא תקבל מהצמחים במצב הנוכחי שלהם.
    אפילו במהלך פריחה יש תרחיש של קצירה מוקדם בו הטריכומות עוד שקופות אז בטח במצב שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!