1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעבר להידרו מאדמה

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י חולה ונתן, ‏17/12/15.

1. חולה ונתן

חולה ונתן חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום.... אני שוקל בימים האחרונים מעבר להידרו מאדמה.
    אני מגדל תחת 2 נורות פלורסנט של 65W אור לבן וכעת יש לי כ4 שתילים שבגדילה כבר 3 שבועות (מקבלים מים מאוזנים ללא דשנים) ולא מראים גדילה מרשימה כל כך .
    רציתי לדעת אם יש פה מישהו עם ניסיון בהעברה במצב גדילה מאדמה להידרו , מישהו ניסה - התנסה?
    אני שוקל את זה בשביל לדחוף את השתילים בגלל שעכשיו הם לא מראים התקדמות משמעותית.
    החלל מאוורר על ידי שני מאווררים קטנים(אחד מכניס אוויר ואחד מוציא) ובאופן כללי הטמפרטורה והלחות ברמה תקינה בכל שעות היום(גם בחושך וגם באור).

אשמח לתשובה

2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    חסרים פרטים, יכולים להיות מיליון דברים שבגללם הם לא גדלים מספיק.
    אולי תאורה לא מספקת - איזה גודל החלל? כמה לומנים הנורות?
    אולי עציצים קטנים - מה גודל?
    אולי השקיות לא נכונות?
    אולי גנטיקה?

3. Doj

Doj קנאביסט

לייקים:
    13
    לדעתי בכל מקרה אין טעם להשקיע במעבר להידרו בלי להחליף לתאורה שבכלל תאפשר לצמח לנצל את היתרונות של מערכת כזו

4. Doj

Doj קנאביסט

לייקים:
    13
    תקרא על הנושא של limiting factors במערכות גידול בספר של אד רוזנטל בוא נותן קווים בסיסיים כדי להבין איך לשפר את ביצועי מערכת הגידול באופן אפקטיבי לצורך העניין אין מה להוסיף פחמן דו חמצני לסביבת הגידול אם אין תאורה שמאפשרת לצמח לנצל את כמות הפדח הנוספת שאתה מוסיף

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    רוב הסיכויים שקר מידי ולכן אתה לא רואה התפתחות משמעותית.
    מה הטמפרטורה בחלל הגידול?

2 מנורות ל 4 צמחים זה ממש מעט.
    אתה צריך לפחות 8 נורות של 65W ל 4 צמחים.

6. חולה ונתן

חולה ונתן חבר חדש

לייקים:
    1
    הטמפרטורה נעה בין 21-27 מעלות עם 30-50% אחוזי לחות בלילה ( שהפלורנסטים דולקים) ל 18-26 עם 40-65% אחוזי לחות ביום שהאור כבוי. המנורות הינם 2 מנורות פלורסנט של 65w המוציאות 3800 לומינים כל אחת.
    ישנו מאורר ( החלש יותר) שמוציא אוויר ומאורר שזורק אוויר פנימה ( חזק משמועתית ) .
    רוב הצמחים בגדילה 3 שבועות חלקם אף קרוב לחודש .

7. חולה ונתן

חולה ונתן חבר חדש

לייקים:
    1
    גודל החלל הוא 0.5 מטר ( אורך ) על 0.75 מטר ( גובה) - כאשר המנורות ממקומות בגובה של 0.3 מטר מרצפה של החלל ובמרחק של כעשרה ס"מ מהצמח...

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה צריך עוד תאורה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!