1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעוניין להתחיל

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י AVIKO123, ‏11/1/17.

1. AVIKO123

AVIKO123 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני מעוניין להתחיל לעשן זה מסקרן אותי ממש,שמעתי מהרבה אנשים שאני יכול לקבל תסטלה טוב וכפחות טוב הכוונה שיש כאלה שמתחברים לזה וכאלה שלא
    1.רציתי לדעת מאיזה זן מנסים פעם ראשונה ?
    2.לכמה זמן נישארת הסטלה ?
    3.הסכנות זה רק פה יבש ועיניים יבשות ברוב המקרים ?
    4.יש זנים שנותנים ביטחון ?
    5.תודה רבה על כל העזרה אני חדש אם טעיתי אשמח לא לצחוק עליי

2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אהלן אחי, דבר ראשון אל תבוא מנקודה של אני מעוניין להתחיל לעשן, קודם כל תנסה לפחות פעמיים ואז תחליט אם אתה בוחר בזה לדרך חיים - קנאביס זה נהדר אבל זה לא לכולם.
    אתה יכול לקבל השפעה טובה והשפעה רעה תלוי בך ותלוי בסביבה שלך אם אתה תעשן פעם ראשונה במסיבה עם רעש ואורות ואנשים שאתה לא מכיר יש סיכוי טוב שתקבל סטלה רעה, תעשן בבית או במקום סגור עם חבר או כמה חברים שאתה מכיר. המלצה שלי תעשן ג'וינט פעם ראשונה כי זה נותן לך לשלוט מאוד בנוחות בכמה חומר אתה מכניס לגוף שלך בניגוד לבאנג.

ד"א בן כמה אתה?

עכשיו לשאלות שלך:

1. אם אתה גר בארץ אתה לא תדע מה הזן אלא אם כן אתה מגדל או שאתה קונה ממגדל, יכולים לומר לך סתם שם של זן אם אתה שואל כשאתה קונה אבל רוב הסיכויים שאין לו מושג. תעשן מה שיש ותתנסה עם מקורות שונים בשביל זנים שונים.

2. ההשפעה יכולה להישאר לשעתיים עד ארבע שעות תלוי כמה אתה מעשן ואיזה זן (כמו שאמרתי אם אתה לא מגדל אין לדעת ככה שזה תמיד הפתעה)

3. אין סכנות, יש תופעות לוואי והן עוברות אחרי שההשפעה עוברת (שוב, שעתיים עד ארבע שעות) מחלק מהם אתה גם תהנה כמו המאנצ'.

4. למה אתה מתכוון נותנים ביטחון? קנאביס כן יכול לגרום לך להרגיש שלם יותר עם עצמך אם לזה אתה מתכוון.

3. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    4. לי זה נתן ביטחון גם כשאני לא בהשפעה.

AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  4. AVIKO123

AVIKO123 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על עזרה אני לפני גיוס עוד מעט 18 וזה בסדר להתחיל פעם ראשונה בבר עם שירים ?

5. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אחי אם היית שם לפני כן, אתה מכיר את המקום והאווירה נעימה לך אז בכיף:) תהנה!

6. AVIKO123

AVIKO123 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה שאלה אחרונה
    בפארש אני לא רוצה שזה יהיה טבק מה אפשר לשים במקום ? שמעתי על נענה מה אומר ?

7. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אחי אני ממליץ לך לפחות לפעמים הראשונות בשביל שתלמד לקסס להשתמש בטבק, אם אתה רוצה מינימום נזקים מהטבק אז תקנה סיגריות VOGUE (ווג') הם הדקות החלשות (של הסבתות) ותשתמש בהן לפארש. אם ממש לחוץ לך לא להשתמש בטבק אז תקנה REAL LEAF או GREENGO שהם תחליפי טבק שיעילים כפארש, אבל נענע, מרווה וכו' ממש שורפים בגרון ולא מתאימים לפארש, מעבר לעובדה שאתה צריך לייבש נענע וזה סתם להוסיף תהליך.

AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  8. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    לא ממליץ להשתמש בטבק אל תעשה את הטעות הזאת כן ממליץ הreal leaf כמו שסטלה אמר , או שתעשן נקי .
    קראתי כל מיני מחקרים שאומרים שעישון טבק עם קנאביס ממכר פי 5 ועוד כל מיני השפעות שליליות , בגלל זה אני כבר מזמן לא מעשן עם טבק

דודה ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  9. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    וחייב להגיד שזה הרבה יותר כיף גם מבחינת הטעם הסטלה וגם באמת אני מרגיש פחות תלותי בקנאביס

10. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    ואח שלי תעשן איפה שבא לך גם אם יהיה לך קצת פרניות מאיזה שהוא מקום בסופו של דבר תלמד להעלים אותם

11. 2 pac

2 pac קנאביסט

לייקים:
    15
    מסכים שקנאביס אכן נותן ביטחון אבל לא כמו אלכוהל אם זה מה שאתה חושב

AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  12. AVIKO123

AVIKO123 חבר חדש

לייקים:
    0
    המון תודה לכם !!

13. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    בתור מעשן טבק מזדמן אני חייב להגיד שהסטלה של הקססה עם הטבק נעימה לי יותר, וגם כשאני מעשן נקי ושם גרם ויותר בג'וינט אני עדיין אוהב לפזר טבק מעל:)
    ומבחינת הלעשן במקום ציבורי שלא מכירים ברור שזה בא לך או לי בקלות ולא חושבים על זה אפילו אבל למישהו שזו הפעם הראשונה שלו נראה לי יותר ירגיש לו בנוח, לא דווקא ירגיש פרנויות במקום ציבורי אבל זה עניין של נוחות וחוויה טובה בפעם הראשונה.

AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  14. דוררר

דוררר קנאביסט

לייקים:
    27
    אחי זה לא עובד ככה .
    קודם כול תבוא בראש פתוח והכול יהיה טוב.
    1)ברחוב אין לך בדיוק מבחר זנים שאתה בוחר ולוקח , אתה מקבל את מה שיש.
    אישית ממליץ לך לא להתחיל נקי תערבב עם סגריה. זה פוגע קצת בהרגשה , אבל מקנאביס יש אפשרות להקיא ובתור בנאדם שפעם ראשונה מנסה ולא מכיר את הגוף בנושא זה עדיף להתחיל לאט.
    2)תלוי בגוף האדם שצורך אצלי אישית זה מחזזיק בגג שעתיים ,אבל אני צרכן קבוע כבר ארבע שנים. ממה שראיתי אצל חברים זה בין 3 ל-8 שעות.
    3) זה כבר תלוי בזן , יש כאלה שיעשו לך פרניות ויש כאלה שבעישון מוגזם יגרמו לכאבי ראש ועוד תופעות לוואי אבל לא רצניות .
    4)יש זנים שנותנים ווייב של דיבורים , יש כאלה שנותנים וייב יצרתי ויש כאלה עם וייב של מרץ זה תלוי בזן. מה שאתה מחפש זה מזני הסאטיבה.
    5) לא צוחקים אחי ,לאט לאט לומדים . אבל אני ממליץ לא לבוא בראש של אני רוצה להתנסות .תעשן , אל תחשוב , תן לגוף לזרום עם הגוינט או הבאנג או הפייפ תלוי איך תעשה.אל תפחד זה לא יהרוג אותך אין מנת יתר או משהו שקרה עד עכשיו. כמו שאתה נדלק תמיד תזכור בדלקה שגם אם אתה בטריפ הכי רע שלך ואתה מרגיש שזהו אתה נופל תעשה כמוני, תזכור שזה רק טריפ(במקרה של קנאביס וויב או סטלה תלוי בבנאדם) הוא יגמר עוד מעט יהיה טוב.
    מקווה שעזרתי ...

#14 דוררר, ‏14/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏14/1/17
    AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  15. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    תכין לך גיונט נקי חצי גרם תעשן 2 שאיפות ותראה מה זה עושה לך עם טוב לך תקח עוד 2 חשוב מים ומיץ פירות למשל נקטר מנגו ועם אתה עושה טיול בטבע או סתם אתה תאכל סטלה יותר חזקה מתי שאתה יושב בחדר זה יותר חלש ביום עד סיום השקיעה ההשפעה תרגיש יותר חזקה מבלילה עדיף לעשן בפעמים הראשונות סביבות 3

AVIKO123 ו-Stella אוהבים את זה.
  16. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    המלצות נהדרות, הערה אחת, למערכת האנדו קנבינואידית לוקח כמה דקות ולפעמים עד 10 דק להיפתח בפעם הראשונה שהיא נחשפת לקנבינואידים וזה הסיבה שהרבה אנשים חווים את ה"זה לא משפיע עלי" בפעם הראשונה, הייתי ממליץ לעשן לפחות חצי מהפייסל לפני ששופטים את הקנאביס ;)

AVIKO123 אוהב/ת את זה.
  17. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    ואת המנגו עדיף שעה לפני העישון P: מחזק תהשפעה :)

AVIKO123 ו-דודה אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!