1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מערכת RDWC (למבינים בלבד)

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י DrGreenTumb, ‏11/10/16.

1. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אז בגדול זה הרעיון
    https://anonmgur.com/up/6bad765e599a219b3d5367de0b4202a6.jpg

צינור PVC מזרים בקוטר של אינצ' אחד(אם מישהו חושב על גודל אחר הוא מוזמן לציין)

צינור PVC שואב בקוטר שלושת רבעים (אם מישהו חושב על גודל אחר הוא מוזמן לציין)

המיכל הראשי: החלטתי שאני הולך על צידנית כזו לים אבל צריך תעזרה שלכם,כמה ליטר לקחת??בהנחה ששאר הדליים 20 ליטר

אגב גם את כל הPVC אני יעטוף באיזה מבודד חום גם כן

ופו אני חייב עזרה:
    1.איזה משאבת מיים ומשאבת אוויר לקנות,ואם יש למישהו איזה דרך לחשב את זה,זה יהיה פצצה
    2.כמו שרואים בסרטוט אין משאבת אוויר,אני לא סגור איפה למקם אותה, אני חושב אולי בין הרבעת העציצים ולמקם אותה בגובהה של העציצים פחות או יותר ואת הצינור היונק של המשאבה להוציא מחוץ לאוהל וכמה שיותר קרוב לחלון(אבל לא בהגזמה),ואת הצינורות שמזרימים אוויר מחובר לאבן אוויר בכל דלי(אבני אוויר השטוחות, הם יותר טובים לפיזור האוויר:p)

ועוד פינה קטנה שאתם חייבים לסגור לי זה כל כמה זמן אני מחליף את כל המים במערכת???

תודה ענקית לעוזרים !!!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!