1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מצרכים לגידול ביתי ?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Elie7Han, ‏10/3/17.

1. Elie7Han

Elie7Han חבר חדש

לייקים:
    1
    טוב אז אחרי קצת מחשבה החלטתי להשקיע במצרכים לגידול ביתי,
    אני חדש בכל הקטע הזה ואני לא יודע בדיוק איזה מנורה וכל הדברים האלה, אני רוצה לגדל עד 3 עציצים, תודה לעוזרים

2. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    חשבת על מקום? מה האפשרויות שלך? בחוץ, בפנים, אוהל גידול, חדר, ארון? מה המידות של המקום אורך רוחב גובה?

3. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    טוב קראתי שוב. אם אתה מחפש מנורה אז ברור שאתה רוצה לגדל בפנים. תלוי כמה אתה רוצה להשקיע. אפשר לגדל 3 עציצים בשטח של 60 על 60 סנטימטר, 80 על 80 וגם 100 על 100. ולפי זה הציוד משתנה בעוצמה ובמחיר

4. Elie7Han

Elie7Han חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי מקום בבית 60 על 60, בכללי אני רוצה רק עציץ אחד לגדל אבל אני רוצה להכין שיהיה ל3 עציצים לעתיד

5. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אפשרות: מנורה נתרן בלחץ גבוה עם ספקטרום כפול שמתאימה לכל תקופת הגידול 250 וואט עם קול טיוב. (הנורות האלה פולטות הרבה חום) מפוח כ 250 מק"ש אפילו קצת פחות, שישאב או שידחוף את האויר החם מהקול טיוב מהיציאה העליונה. אם יש בעיה של ריח אז צריך גם פילטר קצת יותר חזק מהמפוח. כניסת אויר מלמטה עם וונטה כ100 מק"ש או כניסת אויר פסיבית בלי וונטה. אם יש אפשרות אז עדיף אוהל גבוה מאשר נמוך. מד חום ולחות. מאורר. אני לא מבין בגידול הידרופוני אבל יש כאן חברות וחברים שיוכלו לעזור לך. אני מגדל באדמה מדושנת מערבב עם פרלייט ומדשן בדשן אורגני.

6. Rasen

Rasen קנאביסט

לייקים:
    45
    אצלי ב 60X60 שני צמחים תופסים את כל החלל, לא היה נכנס עוד אחד.
    תראה את התמונה
    Picture 005.jpg

אבו ג'וינט אוהב/ת את זה.
  7. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אפשר צמח אחד יפה או שלושה אבל בקטן. אם זה המקום היחידי שיש לך. ראה את התמונה בתגובה הקודמת. צמח אחד אפשר לפרוש על פני השטח (סקרוג) ואם שלושה אז אפשר להפריח מהר יותר ולתת לכל צמח להוציא רק את ענף המרכזי. קולה אחת.

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  8. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני עושה 4 עציצים ב 60*60

9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    אפשר לדלל עלים וענפים קטנים מלמטה! לשים רשת למעלה ולתת לכמה שיותר פרחים להיכנס לרשת באופן שיכסה את כל הרשת. רצוי לשים מאוורר קטן גם למטה מתחת לרשת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!