1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מצרכים למחנה

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י בלון סגול, ‏3/5/16.

1. בלון סגול

בלון סגול חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חקלאים נכבדים
    קניתי אוהל DR90 (90X90X185(
    עכשיו אני צריך לדעת איזה פריטים עלי עוד להביא
    (נגיד אני רוצה לעשות2-4 עציצים)
    בבקשה כל פריט שאתם רושמים תגידו לי עוצה או חוזק שאני ידע תהיו מדוייקים חח תודה חברה :*

2. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    חוץ מהאוהל תצטרך מערכת תאורה- אם מדובר בנורת HPS/HM/Dual spectrum - זה אומר שתצטרך :
    -רפלקטור(עדיף קולטיוב או רפלקטור סגור כי עכשיו קיץ וחם)
    -נורה: נראה לי שלגודל כזה תצטרך 250 וואט בוודאות או אפילו 400 (שיתקנו אותי בעלי הניסיון)
    -משנק שתפקידו ליצור מתח בשביל הנורה, צריך להיות גם באותו הספק כמו המנורה
    - טיימר- בשביל לשלוט בשעות האור והחושך.

חוץ ממערכת התאורה תצטרך גם מערכת איוורור, בגודל כזה תהיה חייב מפוח שיוציא אוויר מהאוהל, לך על מפוח 300 מק״ש (מטר קוב לשעה- ככה נמדדת עוצמת המפוח/וונטה)
    כדי להשתלט על הריח מאוד מומלץ לשים פילטר פחם שאותו תחבר באמצעות שרשור למפוח, ואם הלכת על רפלקטור סגור או קולטיוב אז השרשורים עוברים דרך הקולטיוב (יש על זה הסבר בספר)
    פילטר פחם וקול טיוב הם לא ציוד חובה אבל אני מתאר לעצמי שלא תרצה ריח בכל הבית ושלא יתחמםלך החלל יותר מידי בקיץ הישראלי אז אני ממליץ להתארגן גם עליהם.
    תצטרך גם ונטה בשביל להכניס אוויר חדש מבחוץ לתוך האוהל.
    וכמובן גם מאוורר בתוך האוהל, שיפזר את האוויר שנכנס וגם יגרום לצמחים לזוז בפנים.

עוד דברים שתצטרך :
    היגרומטר- מכשיר קטן עם מסך שמראה לך נתונים כמו טמפרטורה ולחות.
    מכשיר אדים קרים- תלוי בלחות באיזור שלך, בהתחלה כן תצטרך לחות גבוהה יחסית ואז להוריד אותה בהדרגה עם הכניסה לשלב הפריחה, אם תראה שלח אצלך אז אתה יכול לוותר עליו
    ועוד דברים מוסנים ומאליו כמו מפצל חשמל, אדניות, אדמה, דשנים, ושאר דברים שבהמשך יעזרו לך כמו חוט טוויסטי לקשירות וזהו בגדול, בהצלחה!

אתנול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!