1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מריחואנה רפואית לפרקינסון

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י מאיה, ‏26/3/16.

1. מאיה

מאיה חבר חדש

לייקים:
    0
    אבא שלי סובל מפרקינסון מתקדם. הוא עדיין יכול קצת ללכת אבל פעולות יומיות קשות לו. סובל מרעד קשה, שיתוק, קושי לאכול ולבלוע, קשיי נשימה, כאב מאד חזק וחוסר יכולת לישון (כסימפטום בפני עצמו וגם כתוצאה מכל התסמינים הקודמים). למרות זאת אף רופא לא נתן לנו המלצה למריחואנה למרות שביקשנו. היינו בבית חולים תל השומר, השרון, במרפאות חוץ מחלות תנועה בתל השומר, ואצל רופאי קופ"ח אורתופד משפחה ונוירולוגים. כל אחד אומר שזה לא אצלו ועלינו לבקש ממקום אחר (למשל בתל השומר שלחו למרפאות חוץ, ייעצו לנו ללכת לנוירולוג קופ"ח שאמר לנו ללכת למשפחה שאמרה לאורתופד שאמר מרפאת כאב (מרפאות כאב אמרו שיש להם תור בעוד שנה ובכל מקרה לא נותנים מריחואנה רפואית). אני כבר בתכנונים לקנות זרעים ולגדל בעצמי עד שנשיג חוקית (מעונינית לבדוק אם זה בכלל יעזור לו). אני כבר מיואשת ולא יודעת למי לפנות במערכת הבריאות בשביל לקבל אישור. מה עלי לעשות?

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    עכשיו פרסמו שמרפאות הכאב חזרו להציע טיפול גם בקנאביס, עם זאת מומלץ לנסות אם עוזר
    יש אנשים ועמותות שעוזרים בתהליך האישור, למשל שלומי סנדק (חפשי בפייסבוק)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!