1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו מפחיד שקרה לי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fork, ‏15/6/18.

1. Fork

Fork חבר חדש

לייקים:
    0
    אתמול עישנתי כנראה יותר ממה שהייתי צריך פתאום התחלתי להרגיש שהדופק מהיר בצורה לא הגיונית ושהלב הולך להתפוצץ וכאילו לבעוט החוצה ונכנסתי ללחץ הייתי בטוח שזה הסוף ושאני חווה התקף לב גם קמתי לשירותים ופתאום התחלתי לרעוד מקור ובכלל היה חם ואז ניסיתי ללכת לישון אבל לקח לי מלא זמן להרדם וזה היה סיוט רק חיכיתי שזה יעבור
    היום אני מרגיש רגיל אבל אני כאילו עדיין מרגיש דןפק מהיר והוא לא כזה מהיר וכאילו כשאני מנסה להתרכז במהירות של הדופק פתאום אני מרגיש אותו ממש מהיר ודי זה מציק לי
    בכל מקרה, זה סוג של טראומה עכשיו כי אני יודע שפעם הבאה שאני אעשן אני ממש אפחד שזה לא יקרה לי שוב ואז זה דווקא יקרה שוב וזה מבאס ככ כי אני אוהב לעשן (כשזה במינון הנכון)
    מה פשוט להפסיק לעשן..? מה הטעם בחיים עכשיו

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    קורה לפעמים שמעשנים יותר מדי.. בפעם הבאה שזה קורה פשוט תשתה הרבה מים, שטוף פנים ותאכל משהו.
    זה יעבור יותר בקלות..

3. Future

Future חבר חדש

לייקים:
    3
    תעשה מה שnimrodg אמר ותנסה להתקלח להירגע לצחוק לאכול משהו טוב ובעיקר לבוא לא מפוחד :)
    רצוי פעם הבאה לעשן קצת ואם אתה מרגיש סבבה אחרי שעה שעתיים לעשן עוד ולא בבום אחד להפציץ את עצמך בעישון מסיבי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!