1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משהו שכתבתי בסטלה מפגרת

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י eli_ganja, ‏20/4/18.

1. eli_ganja

eli_ganja חבר חדש

לייקים:
    1
    חחחחח פסיכי לגמריי
    לא כלכך מצליח להבין את המשמעות המדויקת של מה שכתוב עכשיו

בזמן שאני כותב את הטירוף הזה מתלוות לי בראש מנגינות 'האוווום' כאלה של הודים, של המדיטציה
    היה גם קול של הוד ששר שיר רוחני מטורף ויפה בצורה בלתי רגילה כדי לדרבן אותי לכתוב את זה (יש שקט בחדר)

יש בתוכינו חללים ענקיים ועמוקים שמוסתרים אצלנו ברוח (רוח בכוונה דמות הרוח)
    שמייצבים את כל התפיסה שלנו, הבנתי אותם היום והבנתי איך זה עובד
    זה מטורף לגמרי ומה שאני כותב זה אפילו לא רבע מאיך שזה באמת
    אני פשוט לא מסוגל לבטא מספיק טוב את מה שהרגשתי בהרגשה מטורפת לגמרי של חיבור
    שאי אפשר להסביר במילים איך היא מרגישה

גיליתי שאני אינסופי, יותר נכון היקום שלנו הוא אינסופי, לאו דווקא במובן הפיזי, אלא אינסופי רוחנית-

רוחניות- היקום שלנו בנוי מאינספור רבדים, תעלות וזרמי אנרגיה שפועלים ובנויים בצורה שלא נתפסת לדעת ולמציאות,
    הם נמצאים באיזשהי צורה אחרת במציאות שלנו, הם לא בנויים כמו בתים ומבנים בצורה פיזית,
    הם בנויים ומרכיבים את היקום מאנרגיות נמוכות מאוד (לא בטוח אם אנרגיות חשמל או אנרגיות חיים ) טהורות וזעירות
    והם לא נראים כי הם נסתרים מאיתנו רוב הזמן, הם נסתרים בגלל שאנחנו לא תמיד מגריש חיבור אבסולוטי ליקום,
    כשהנפש מתגלה לנו.
    האנרגיות נותנת חיים לכל מה שקיים, משמע לכל דבר יש חיים, כי הוא קיים.

אנשים, בעלי חיים, אדמה, צמחים, אבני הטבע, מים, עננים, מעטפות כדור הארץ (שמיים), אוויר, אש, רוח, בעצם הכל ביקום הזה
    הכל עשוי מאנרגיה, בדיוק כמוך

שאלה זכורה שהייתה לי לפני שהתגלתי לזה ''איך אני יכול להרגיש שגם קיר אטום ולבן, יש בו חיים ואנרגיות, זה לא נתפס לי בראש!
    בשביל לתפוס את זה צריך להיות בחיבור רוחני עמוק יותר, כי האנרגיות קטנות יותר יותר קשה לתפוס אותם
    הרי ממה קיר עשוי? בלוקים שעשויים מבטון שעשוי מחול, מים, ואבקה מאבנים - אנרגיה

cannabisnaut אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!