1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משו מוזר :)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Outdoor, ‏17/3/16.

1. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    אז לפני כמה ימים קרה לי משו מוזר ורציתי לראות מה ישלכם להגיד עלזה.
    לפני כמה ימים חזרתי להתאמן באיזה מקום אחרי שלא התאמנתי מלא זמן.
    קיצר אחרי האימון היה לי אדרנלין ואנרגיות מטורפות, וזה נשאר לי איזה שעה וחצי בערך אחרי האימון שפשוט היה לי מלא אנרגיות מטורפות.
    באתי לצאת עם חברים איזה חצי שעה אחרי האימון, הפלתי ראש ובכלל לא השפיע עליי.. הייתי ממש רגיל לא הרגשתי בכלל את הסטלה אבל היו לי קטעים שצחקתי כזה ודברים כאלה כאילו אני בסטלה, אבל ההרגשה היתה שאני סאחי לגמרי.
    עכשיו זה לא שזה איזה חומר גרוע, זה משו שעשינתי אותו כמה פעמים ותמיד היה נותן לי סטלה חזקה.. אבל הפעם לא קרה כלום. ועוד חבר שעישן איתי מאותו החומר קיבל סטלה חזקה טובה כזאת.
    אתם חושבים שאולי בגלל שהיה לי הרבה אנרגיות ואדרנלין זה ביטל לי את הסטלה?
    דיי מעניין אותי אם זה בגלל זה

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אין לדעת באמת למה, יש קשר בין המערכת האנדוקנבינואידית לספורט ולפעמים אחרי ספורט יש היי חלש שמזכיר בקטנה ירוק. אבל בגדול, זה יכול לקרות בגלל הרבה דברים. לא בהכרח אימון

אני יודע דבר אחד על אימונים וקנאביס, וזה ש-CBD אחרי אימון עושה פלאים, משפר התאוששות, עוזר לשרירים ומרגיע את הכאבים בקטנה.
    אגב, לפי המחקר הזה - http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26178329
    קנאביס יכול להשפיע על המוטיבציה באימון (לטוב או לרע) על הביצועים, ועל ההתאוששות.

לא מצאתי מחקר של צריכה לאחר אימון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!