1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משך זמן פריחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י JaJa-Min-Jah, ‏8/5/15.

1. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, נגיד ותאורטית בזן הייבריד טיפוסי ומחוספס, מתי עתידה להסתיים פריחה של צמח בן כחודשיים בגובה 70 ס"מ שהחל לפרוח לפני שבוע, גדל בחוץ, בתנאים מושלמים.
    כמה זמן מתחילת פרחים עדינים ושערות ועד לקציר, בערך, במיוחד שהצמח החל לפרוח בחודש מאי במדינה מזרח תיכונית שטופת שמש.

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הוא נכנס לפריחה לא מזמן והוא בתנאי תאורה טבעיים? (גדל בחוץ ללא התערבות בשעות תאורה)
    זה לא טוב, הוא יכול לחזור לצמיחה וגטטיבית אם הגנטיקה שלו לא יוצבה כמו שצריך.

כעיקרון פריחה יכולה לקחת בין 8-12 שבועות ולפעמים יותר.

3. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    כן גדל לו בטבע ללא התערבות, בעציץ גדול מאוד, אדמה טובה, דשנים(202020 וכו' לא של היידרו שופס) ומים כיד המלך אחרי מחזור התייבשות. הגיוני שיפרח בסוף האביב, השמש זורחת בערך ב6 וסביב 7 כבר חושך אז זה קרוב ל12-12.

הוא לא אוטומטי, הוא צמח מאיכות טובה אבל בלי כל הפריחה אוטומטית וכו.
    כמה שבועות צריך להיות בתפרחת, לשיעור, כדי שגם כשהימים יתחיל להתארך סביב סוף חודש יוני היא תשאר בפריחה?
    ומה ההשלחות על זה שהיא פרחה(איך זה שצמחים אחרים שגדלים בטבע לא פרחו?) אם תחזור לצמיחה?
    האם לשתול סביב פאברואר זה מוקדם מידי)היה בהחלט לא מתוכנן פשוט הייתה הזדמנות.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    הוא אוטומט?
    פריחה פריחה או פה ושם שערות
    אם זה פה ושם כמה שערות קטנות אז זה בסדר גמור
    תעקוב אחרי זה תראה אם זה מתפתח או נשאר ככה

5. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    לא אוטומט.
    Lsd פמנייזד.

הוא כבר עם פרחים קטנים עליו תוך שבוע וחצי מסימני מיניות. יש להם ריח והכל פשוט צריכים עוד זמן להתפתח זה בטוח לפחות חודשיים

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    לפי התיאור שלך אני מהמר שהצמח יחזור לצמיחה וגטטיבית.כלומר הפריחה תפסיק והוא ימשיך לצמוח עד ספטמבר. בספטמבר יתחיל לפרוח שוב. והקציר יהיה באוקטובר.

יש לך תמונה להתרשמות?

7. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    האם זה יפגע ביבול, בטיב בטעם או בצמח עצמה?

אשמח גם לדרך למנוע את זה ללא ארון גידול מלא, אולי באמת הזזה ידנית למחסן במשק כל פעם לשעתיים-שלוש להאריך את הלילה, אלא אם אין בעיה עם מה שקרה. מה דעתך אגרונום? הסתייגויות?

יש לי תמונות מעולות, אחפש מחשב עם tor ואעלה את זה

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    יפגע ביבול?
    אתה פשוט תקבל את היבול במועד אחר.

האם האיכות והכמות יהיו שונות? סביר להניח שבמידה מסויימת... לחיוב ולשלילה.

אתה יכול להמשיך את הפריחה, אם אתה מצליח לתת לצמח משטר תאורה של 12/12 לפרק הזמן הנדרש. יכול להיות שתצטרך לעשות את זה באופן יום יומי למשך חודש וחצי.

9. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    מה החיוב ומה השלילה? כמות גדולה איכות ירודה?
    כרגע לדעתי לפחות בשבועיים הקרובים אנחנו סביב ה12-12, כמה שבועות של שעות אור שוות הצמח צריך כדי שיגיע לנקודת אל חזור ולא יחזור לצמיחה וגטטיבית? הצמח כבר שבוע שני בפריחה.
    או שמא אין מצב שכזה?

בקרוב תמונות.

10. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום עבורך,

[​IMG] מרחוק

[​IMG] פרחון במקרו מקרוב, זה בחלק העליון, יש התחלה של כמה עשרות כאלה.

[​IMG] ככה היא נראתה לפני חודש! ב.4.10 בגובה 14 ס"מ ועברה לכלי של 40 ליטר מלא אדמה וקומפוסט(גדלה עד לפריחה ללא דישון נוסף בכלל)

אשמח עכשיו טיפה לסקירה של ניתוח המצב, והאופציות האפשריות. תודה

11. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אנחנו עכשיו מעל ל 13 שעות של אור ביום, ונגיע ל 14 שעות אור בערך עוד חודש. נחבר אתת זה לצמח שלך שנמצא ממש בתחילת פריחה ונקבל כמעט מצב ודאי שיחזור לגידול וגטטיבי.

מכאן קשה להגדיד מה יקרה. יכול להיות שהמצב לטובה, הצמח יחזור לצמיחה וגטטיבית ויגדל מעבר למצבו הנכחי. במקרה כזה יתקבל יותר יבול.
    יכול להיות שהמצב לרעה, הצמח לא יחזור בקלות לפריחה, או שיהפוך לזכר, יבול באיכות ירודה וכו'.

למה הרשת המוזרה הזאת מסביב לצמח? אני הייתי מוריד אותה.
    אחלה תמונות, מאוד ברורוות.

12. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

אז קצת מלכוד 22, האם אין סיכוי שיצליח להשלים פריחה בטבע לעניות דעתך?
    האופציה השניה ממש תהיה מאכזבת שכן מדובר בצמח עם גנטיקה משובחת, האם בעוד נגיד שבועיים שלושה אני לזרוק אותו למחסן כתר כל ערב בין 20-8 ככה ש12 שעות יהיה בחושך עם מאורר דולק עליו וב8 בבוקר אוציא אותו לשטח, זה יכול לעבוד?
    הרשת שמתי לתמיכה הוא התחיל טיפה לשהתופף, הנמכרתי אותה, החורים הם 10*5 ס"מ ככה שכל העלים והפריחה עוברים באין מפריע, ובגובה הוא עבר את החלק וזה נפתח כמו פטריה שיעזור לתמיכה.
    ראיתי דברים דומים בפורומים בחו"ל אבל אין לי בעיה להסיר אם אתה חשוב שיפגע בצמח.

תודה, קראתי הרבה את ההערות שלך על לצלם ברור ובאור יום והקדמתי תרופה למכה.

אשמח לעוד הכוונה מה אפשר לעשות במצבי

13. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הפתרון האידאלי יהיה לדאוג שכל יום הוא יקבל 12 שעות של חושך מוחלט.

כל פתרון אחר מלווה בהשערות וסיכונים שאין אפשרות לענות עליהם בוודאות של 100%.
    בוא ננסח את זה ככה, אני הייתי מוכן לשים כסף על זה שהצמח לא ימשיך לפרוח בטבע.

14. JaJa-Min-Jah

JaJa-Min-Jah חבר חדש

לייקים:
    0
    איזה באסה! אז מתי נהוג לשתול קנאביס? אני חשבתי צמח גלילי שמש מים אדמה טובה ויאללה בלאגן הייתי מבסוט ממנה כהיא באמת, אחלה של פריט!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!