1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

משכך כאבים פרקוסט

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י פרח של בחור, ‏19/8/16.

1. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    למישהו יש ניסיון עם זה??

2. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    שאל בני

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תיגע בחרא הזה אלא אם כן אתה חולה כאב שמקבל את זה במרשם.

אז כן, זה עושה אופוריה. אבל החומר הפעיל שם לא שונה במיוחד מהרואין. ואחרי כמה שימושים בודדים אתה יכול למצוא את עצמך תלוי בחומר הנ"ל

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אופייאט סינטטי, בגדול.
    יותר בפירוט:
    מכיל אוקסיקודון(אופייאט סינטטי) ופראצטמול(הרכיב הידוע באקמול), כדור שמשמש נגד כאבים קשים, מגיע ב5 מ"ג ו10 מ"ג.
    הוא מאוד דומה למורפיום, רק עם פחות תופעות לוואי(עקב זה שסינתזו אותו).
    נותנים אוקסיקודון ומורפיום בדר"כ לטשטוש כאבים קשים, להפסקת שלשולים שלא פוסקים(ממחלות כמו קרוהן וקוליטיס, סרטן המעי הגס וכדומה..) ולהפסקת שיעול שלא פוסק וגורם לגירוי קשה בריאות.
    הסכנה בו: קודם כל, עלול לגרום למוות! מנת יתר יכולה לגרום לדיכוי נשימתי!
    בנוסף, הוא מאוד מאוד ממכר פיזית ופסיכולוגית, צריך להעלות מינון מפעם לפעם בכדי לחוות את ה"דלקה/תחושה", גורם לעצירויות קשות, לעיתים בחילות(תלוי בכמות שתיקח), מיוזיס(אישונים מאוד קטנים-אישוני סיכה) ובעיקר מפיל "ומורח" אותך..
    לא סתם כתבתי פה; אם פרקוסט היה גבר, הייתי מתחתנת איתו מזמן!
    ההשפעה שלו: אופוריה, שמחה, טשטוש, תחושה של "כבדות והימרחות", אני מרגישה במהלך דלקה של אוקסיקודון כאילו אני איזה גוש חמאה ששכחו בשמש. מדהים מדהים, אבל תופעות לוואי מגעילות.
    אני אישית קיבלתי חפיסה של פרקוסט עקב כאבי קרוהן קשים, אני לא לוקחת את הכדור הזה כל הזמן ומשתדלת לקחת אותו רק במצבים קיצוניים של מחלת הקרוהן(פירטתי למעלה בעיקר למה חולי קרוהן מקבלים אותו..)

לאחר כל המידע והחפירה הזו, לא ממליצה לקחת סתם. אתה יכול לנסות, אבל לא לעבור מינון של מעל 30 מ"ג, כי אופייאטים באשר הם גורמים לדיכוי נשימה במקרים של מינון גבוה מדי :).
    שמור על עצמך.

רוטווילר אוהב/ת את זה.
  5. פרח של בחור

פרח של בחור קנאביסט

לייקים:
    1
    תיסלם עליכם חברס עזרתם לי מאוד

6. nicenfluff

nicenfluff חבר חדש

לייקים:
    3
    קיבלתי פרקוסט פעמיים לאבן מסיבית שהייתה לי בכליה.
    פעם אחת בלבד היתה לי סטלה מזה וסטלה מעולה. מאז זה לא ממסטל אותי אבל משכך כאבים זה כן.
    שומרת אותם למקרי כאבים קשים, אבנים נוטות לחזור אז למקרה ש.
    אבא שלי קיבל את זה ואוקסיקוד (אותו דבר בסירופ) כחולה סרטן סופני

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!