1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתגייס עוד שבוע ולא יודעת מה לעשות

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י דרדסטלה, ‏21/1/15.

1. דרדסטלה

דרדסטלה חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אני מתגייס עוד שבוע לחימוש ואני לא נקי...
    רציתי לדעת מה אני הולך לעשות עכשיו בשירות בנוגע לעישון? הייתה לי עכשיו תקופה בין הבצפר לצבא שהייתי מעשן כל יום כל היום (לא באמת אבל הייתי מעשן יחסית קבוע) זהו? 3 שנים עכשיו אני לא הולך לעשן??
    מה יש לעשות? האם יכול להיות שיעשו לי בדיקת שתן סתם ככה? או שאני יכול להרגע ולשמור לי כמות יפה שתחכה לי שאני יחזר הביתה בסופשים?
    אני לא מתכוון לעשן בבסיס או לפני שאני הולך לבסיס אבל מה לגבי סופי שבוע? האם יש עוד אופציות חוץ מלהפסיק לעשן?

2. OutlawFarmer

OutlawFarmer קנאביסט

לייקים:
    4
    שמע אני כבר לקראת שחרור מהצבא, מהרגע שעליתי על מדים אני מעשן חופשי גם בבסיס, רק תשמור על פרופיל נמוך(בהתחלה מאוד נמוך שתבין איך הכל עובד שם) והכל יהיה בסדר
    יצא לי לעבור כבר איזה 6 או 7 גדודים וחוץ מכמה קצינים צהובים יתר על המידה לאף אחד לא אכפת אם אתה מעשן או לא כל עוד אתה עושה את העבודה שלך

אה, והכי חשוב אל תלך להיות חימושניק אתה לא יודע איזה זין זה, אל תתפנה מהבקום!

3. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    כאחד שמשרת בצבא ומעשן בסופשים אני ממליץ לך לא לעשן בהתחלה בכדי לא ליפול על בדיקת שתן בהתחלה, תתחבר עם חיילים בבסיס ובאחת השיחות תשאל אם מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת) באה לביקורים לבדיקות שתן וכאלה.. אם כן... תפסיק או תברח מהבסיס, אם לא סחה
    וכן תברח מחימוש לא חשוב מה. אתה תדפק ל3 שנים בחיל פח

#3 stonedsurfer, ‏21/1/15
    נערך לאחרונה ב: ‏21/1/15
  4. Mr.coltrane

Mr.coltrane חבר חדש

לייקים:
    0
    תעשן חופשי אחי כאחד שסיים צבא בלי לעשן יותר מדי - רק חרטה בלבי

5. Daily

Daily חבר חדש

לייקים:
    1
    אל תדבר שם שאתה מעשן בהתחלה תכיר מי נגד מי, לאט לאט אתה תדע מה לא לעשות כדי שלא יפלו עליך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!