1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל גידול במקלט

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י ירוק מתחיל, ‏18/4/15.

1. ירוק מתחיל

ירוק מתחיל חבר חדש

לייקים:
    0
    אני כרגע מתחיל גידול ביתי במקלט של הבניין אף אחד לא נכנס לשם אף פעם ואני מתכוון לנעול אותו עם מנעול לכל אורך זמן הגידול
    אך אני תקוע עם מספר שאלות מקווה שתוכלו לעזור לי

זאת הפעם הראשונה שאני מגדל משוו אז לפעם הראשונה חשבתי ללכת על משוו קל והזמנת זרעים אוטומטים.

1. הבנתי שצריך סירקולציה נכונה ואני עושה את זה במקלט ובמקלט אין חלונות ואין פתחי אוורר ואין כלום קניתי ארון פלסטיק גדול שבו אני שם את הצמח ומנעול לנעול גם את הארון וחשבתי פשוט לשים מאורר רגיל קטן בפנים זה יעבוד ??

2. אני רוצה לקנות את המנורה הזאת לגידול הצמח http://www.organigrow.co.il/products/187747 עכשיו בשביל להשתמש במנורה הזאת אני חייב לקנות את את כל החבילת תאורה הזאת ? http://www.organigrow.co.il/products/112874 ????

או שאפשר לחבר את המנורה למשוו אחר שלא עולה כלכך יקר ?

זה פחות או יותר השאלות שלי כקגע אשמח שתענו לי על השאלות במהירות תודה רבה

2. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    נישמע גידול בעיתי אני לא הייתי נכנס לזה בתנאים האילו
    תהיה לך בעית אורור וחום המנורה הזו מיצרת חום והרבה בארונית קטנה וסגורה
    וכן אתה צריך את כול החבילה בשביל להריץ ת'מנורה

3. ירוק מתחיל

ירוק מתחיל חבר חדש

לייקים:
    0

תודה רבה על העזרה והתשובה המהירה

אבל מה בכל זאת אני יכול לעשות ? כי כבר השקעתי 700 שקל על זרעים והארון והכל ואני ממש לא מתכוון לזרוק את זה לפח !!!

אני חייב עזרה מה אני יכול לעשות ???? עצות בבקשה!!?

4. yaya

yaya קנאביסט

לייקים:
    113
    אני הייתי מוכר ת'זרעים והארון ב-850 וחוסך הרבה כסף וכאב ראש

5. ירוק מתחיל

ירוק מתחיל חבר חדש

לייקים:
    0
    ובכל זאת??

אני ממש לא מוכן למכור !! ואני ממש רוצה לגדל חייב להיות עוד שיטה!!!
    לגדל בתוך הבית זה בעייתי כי אני בן 19 ואני גר עם אמא שלי עדיין אבל אשמח לשמוע אופציות ועצות כי אני כבר ממש מיואש !!!!

6. BilBool

BilBool חבר חדש

לייקים:
    0
    גידול בעייתי מכמה סיבות.
    הראשונה והחשובה ביותר היא גידול בחלל משותף. רעיון גרוע. עזוב שהמקלט סגור ונניח שלא תפרוץ מלחמה בחודשיים הקרובים. אוהל גידול זולל חשמל, ואני די בטוח שהועד בית ירצה לדעת מה מקפיץ לו אתה חשבון ב 200-300 ש"ח בחודש, שהוא יראה מנעול על הכניסה הוא גם יתחיל לשאול שאלות ומפה הדרך עד שיגלו לך את הארון קצרה מאוד.
    מה תעשה שיתחיל להיות ריח? פילטר פחם אפשרי אבל יעלה לך לא מעט. ותצטרך מפוח.

מבחינת תכנון החלל- לא נתת מידות של הארון אז אני לא ניתן לדעת אם הנורה מספיקה או לא.
    אוורור- אתה חייב ליצור סירקולציה טובה של אוויר בחלל. גם ככה אתה בתוך מקלט שאין זרימה בכלל אז תהיה חייב מפוח להוציא אויר וונטה להכניס, ומאוורר בחלל שיצור רוח. עניין של -600 -500ש"ח
    בשביל נורת hps אתה צריך משנק שזה החלק היקר בעסק הזה. על רפלקטור אתה יכול לוותר אבל במקרה שלך הייתי קונה בטוח קולטיוב ומפוח כי יהיה שם חם מאוד בפנים.

בקיצור.לדעתי לא מומלץ. בתנאים הנוכחים לא הייתי הולך על זה.
    תנסה למצוא מקום אחר לשים בו את הארון שלך. ותתכונן להוצאה של 1000ש"ח ++

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!