1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל גידול ראשון קצת שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י sasonsason, ‏30/10/14.

1. sasonsason

sasonsason חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    כבר שלוש חודשים שאני עוקב ועוקב פה על שאלות מדריכים וכו' ורציתי להגיד קודם כל תודה לכל העוזרים כאן באמת שאתם אלופים.
    אז ניגש לעניין.
    אני רוצה להתחיל גידול אגיד מה התכנון שלי פחות או יותר ואשמח מאוד להערות והצעות לשיפור כמובן :)
    אז ככה:
    ארון גידול - ארון בגדים ישן בגודל 60x80x150
    תאורה - מנורת נלג 250 וחיזוק בפלוריסנטים
    איוורור - פה אני קצת בבעיה של רעש (שהאישה לא תתחיל לשאול שאלות) אז חשבתי על 2 מאווררי מחשב בגודל 5 אינץ אחד מכניס אחד מוציא ומאוורר קיליפס קטן בפנים שיעלה אויר מלמטה למעלה.
    זרעים - חשבתי על זן הlsd של בארני קראתי עליו דברים טובים אם מישהו יכול להסביר לי איך אני מזמין בצורה בטוחה אשמח :)
    אני יותר מתחבר לסטיבה אבל הlsd די מושך אותי ובעיקר בגלל זמן פריחה נמוך לאינדיקות הלכתי עליו.
    אדמה ודשנים זה עניין שעדיין לא הצלחתי להבין עשה לי סלט בראש כל העניין של המצעים טוף מרום גולן קוקוס וכו וכו לא כזה הבנתי במיוחד עם הדשנים מינרלים או לא אז אשמח פשוט להצעה של אדמה ולדשנים ואקנה פשוט :)

זהו התכנון לגדל בהתחלה 2 עציצים 15 ליטר כל אחד כמובן לאזן חומציות מד לחות וטמפ וco2 בחדר הגידול ועוד כל השטויות הקטנות שמסביב זה ברור וידוע.
    שאלות אחרונות -
    האם הטמפ' בחדר גידול תהיה בעייתית? כי ראיתי שיש כאלה שעושים אוורור מיוחד למנורה.
    חייב תרפלקטור הזה או שאפשר לאלתר איזה משו בנוי עם תרמו פויל להחזרת אור?
    ועוד לגבי האור חייב תמצת והמשנק הזה או שאפשר להסתדר עם המנורה והבית שלה וזהו?
    ולגבי שנאי לאיוורור איך אני עושה שמאווררי מחשב יעבדו לי על החשמל הראשי אם מישו יודע אשמח לשמוע:)

אשמח לעזרה או סתם לשמוע את דעתכם תודה.

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לגבי הזמנת הזרעים - ממליץ לעיין במדריך האחרון שפורסם:

רכישת זרעי קנאביס בארבעה שלבים פשוטים

לגבי מצע הגידול - רוב האדמות שתרכוש במשתלה יעשו את העבודה, אין יותר מידי מה להסתבך. אתה יכול להוסיף 25%-30% פרלייט כדי לאוורר אותו יותר.

לגבי הדשן - אם זה פעם ראשונה שלך הייתי ממליץ לך או ללכת על דישון בסיסי של פשוט הוספה של מעט קומפוסט והומוס לאדמה ולבצע את כל ההשקיות במים רגילים (אולי תצטרך פעם-פעמיים "לחזק" עם דשן אבל בגדול זה יספיק למחזור גידול שלם).

או ללכת על ביו-ביזז, לא בגלל שהם בהכרח הכי טובים אבל קשה מאוד ליפול או לעשות טעיות עם הדשנים שלהם.

לגבי הטמפרטורה - לא חושב שתהיה לך בעיה של חום, עכשיו מתחיל החורף והטמפרטורות יורדות, מה גם ש-250 וואט לא מייצרת חום
    כמו 400 או 600 וואט, רק תדאג שיהיה מרווח מספק בין הנורה לגבי הצמרת.

לגבי הרפלקטור - הוא די נוח לשימוש ומותקן כבר על הנורה - למה שתרצה להוריד אותו?

לגבי המשנק של הנורה - כן אחי בנורות פריקה בלחץ גבוה חייב את המשנק והמצת...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!