1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתחיל לדשן לאחר כ40 ימים של צמיחה.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ide, ‏26/7/18.

1. ide

ide חבר חדש

לייקים:
    0
    אני יודע שאני מתחיל קצת מאוחר,אבל בכל זאת אני צריך לדעת באיזה מינון אני צריך להישתמש בדישון "אקוגן פרפקט"?
    יש לציין שאני משקה בבקבוקים של ליטר וחצי ,אז נגיד כל בקבוק מספיק לי ל2 צמחים מה הכמות שאני צריך לשים?
    מדובר על גידול חוץ, ועל סוג זרעים מסוג AK-48 feminized אם זה משנה.
    ועוד שאלה מאיפה אני יכול להשיג שקי יוטה לשתילת הצמחים,אני חושב שבגלל שאין מספיק מקום לשורשים הצמח לא גודל מספיק,אני משתמש נכון לעכשיו רק באדניות.

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    47
    המינון כתוב על הקופסא, מומלץ לקנות מזרקים בכמה גדלים, כי זה בדרך כלל במיליגרמים לליטר מים, ולא צריך דשן כל השקייה, העלים צהובים כי אין מספיק ניקוז לשורשים, האדמה שזה מונח עליה והעשביה, סותמים את פתחי הניקוז, תגביה אותם עם אבנים מעל לאדמה, העציצים האלו מספיקים עד סוף הגידול, לא יוטה ולא שטויות, גידלתי לגובה מטר וחצי עם עציץ 4 ליטר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!