1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי השתמשתם לראשונה בLSD ומדוע?

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י FattyPotter, ‏15/5/17.

1. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    תמיד עניין אותי מה הביא אנשים לנקודה שבו הם רוצים לנסות חומר כל כך אינטנסיבי , ולמה הם רצו לנסות.

אז בקיצור לשאלה : מתי השתמשתם בפעם הראשונה? מדוע החלטתם לנסות? איך זה היה? האם אתה ממליץ לאנשים לנסות?

תודה לעונים , לג בעומר chill
    :confused::rolleyes:

2. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בגיל 17 בדוף לפני קצת יותר מ-10 שנים, זוכר שעניין אותי מה יכול להיות, דחפתי חצי לא הרגשתי כלום דחפתי אחרי שעה עוד חצי לא הרגשתי כלום, ככה היה לי במלא דלקות ראשונות שאני לוקח ולא מרגיש כלום :/ חברים שלי היו לוקחים אותם טיפות וקרטונים והיו טסים והייתי נגנב למה זה לא עובד עלי יש לי פה אשכולות עוד מלפני 3-4 שנים בטיפות ה-60 שלי שפתחתי על זה אשכולות :/ היום כבר מזמן חציתי את 150 ולמדתי להכיר את ה-lsd או מה שזה לא יהיה יותר טוב. חצי היום יכול להספיק לי אחלה לכמה שעות טובות (לרוב), למרות ש בסופ״ש האחרון הייתי בצפון לקחתי 1.5 ופשוט לא נפתח לי :( קרטון שלם של סנופי הכלב למי שמכיר ועוד חצי צבעוני אין לי מושג איך לתאר אותו, באסה.

3. עידו חדד

עידו חדד חבר חדש

לייקים:
    18
    פעם ראשונה בגיל 24. אחרי שמיציתי את הירוק וניסיתי אמדי החלטתי לנסות אסיד..הסם שסיקרן אותי יותר מכולם ללא ספק. החוויה היתה אלוהית,לא פחות. חיפשתי לעשות סם שישלוט עליי במידה מסויימת כי כל מה שניסיתי עד אז היה נחמד אבל לא פירק אותי לגמרי, כמו אותו קרטון :cool:
    בכנות, לא ממליץ לאנשים אחרים לעשות. האסיד בארץ מגיע עם המון תופעות לוואי..כנל לגבי האמדי. אין כמו ירק טוב :)

De_Vinci אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!