1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי התקנה החדשה תיכנס לתוקף?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י אבי999, ‏2/6/18.

1. אבי999

אבי999 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב.
    יש לי שאלה חשובה שאף אחד לא ידע מה לענות לי עליה,לא במשרד הבריאות...לא במשרד התחבורה ולא בייעוץ הטלפוני של הקנאביס במשרד הבריאות....חשבתי לעצמי,אולי אקבל מענה רלוונטי בפורום הנ"ל.
    השאלה שלי היא....
    לפני כמה חודשים התפרסמה ידיעה באתרי האינטרנט ובעיתונים שמשרד הבריאות הולך לאשר תקנה חדשה שמשתמשי הקנאביס הרפואי יוכלו לנהוג 3 שעות אחרי עישון או אידוי.
    מאז ועד היום,כשאני מתקשר למשרד הבריאות,למשרד התחבורה וכו....כדי לשאול מתי התקנה אמורה להיכנס חוקית,יש כאלה שאמרו לי ששמעו על זה גם דרך התקשורת,אבל אף אחד לא יודע תכלס מה להגיד לי,כי כשהם מנסים לבדוק הם לא מקבלים על זה שום מידע.יש כאלה שענו לי שלא ידעו אפילו על מה אני מדבר!!!
    גם בבטר,איפה שאני רוכש את הקנאביס הרפואי אומרים שהם שמעו על התקנה הזאת שאמורה להיכנס באופן חוקי,אך לדעתם נכון לשבוע שעבר היא עדיין לא נכנסה באופן חוקי ואם מישהו מעשן ונוהג אחרי כמה שעות,הוא עדיין נחשב לעובר על החוק מבחינתם.
    אשמח לשמוע דעות אחרות או אם מישהו יודע אם התקנה כבר נכנסה חוקית לתוקף או איפה בכל זאת אפשר לברר את זה?
    תודה לעוזרים...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!