1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתי להפסיק את תקופת הצמיחה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cannabis., ‏24/6/16.

1. Cannabis.

Cannabis. חבר חדש

לייקים:
    10
    השאלה שלי היא מתי להפסיק את תקופת הצמיחה ולעבור לתקופת הפריחה בגידול פנים, זן רגיל (tutankhamun ), הגובה של החדר הוא 1.60 רוחב 1.80 ונראה לי תהיה בעייה עם הגובה אני לא יודע מתי להפסיק את הצמיחה מכיוון שיש לו 9 שבועות פריחה והוא עלול להגיע למימדים

קבצים מצורפים:

2. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    תעשה חישוב קטן גובה 160 תוריד מהגובה 15 סנטי של הרפלקטור ועוד 30 סנטי מהרפלקטור לפרחים ומהפרחים לצמיחה עוד 20 גג וכל השאר זה העציץ כולל הצמיחה חולל הניקוז של המיים אם יש לך בכלל ..
    מדובר כמובן על זני אנדיקה .. או חצי אנדיקה וחצי סבטיקה ...

3. Cannabis.

Cannabis. חבר חדש

לייקים:
    10
    לא הבנת אותי אחי שאמרתי שהגובה 1.60 זה אחרי שחישבתי את הגובה של הרפלקטור וכל השאר.. 1.60 נטו זה הכוונה.. והשאלה שלי היא באיזה גובה לעצור את הצמיחה כדי שהפריחה לא תגיע למנורה..

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    בשלושה שבועות הראשונים של הפריחה הצמח גובה בערך עד פי 2 , לדוגמא אצלי במחזור הנוחכי הגיע מ50 ס''מ בצמיחה, עד ל90 ס''מ לאחר שהתמתח בפריחה.
    כמובן שגם תלוי בזן,
    בהצלחה אחי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!