1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מתכנן גידול חוץ עוד 9 חודשים

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י no_one165, ‏5/10/15.

1. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    שלום

אחריי גידול שלא יצא מוצלח במיוחד אני מתכנן גידול חוץ לקיץ הבא אז יש לי כמה שאלות לפני :
    1) אם נגיד אני לוקח בקבוקי מים נגיד מתחיל לאסוף בקבוקי מים מעכשיו סגורים אם פקק . האם המים האלו יכולים להיות לא "טריים " כלומר האם הם יכולים להזיק לצמח ?
    2) אני רוצה לקנות מין בקר שישלוט על המים כלומר לחבר מתקן גדול של מים (כמו המתקן של המי עדן במשרדים ) ואז לחבר לו בקר של מים שאני אוכל לשלוט עליו . השאלה אם יש בקר כזה שעובד על סולולות . מישהו מכיר ?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. לאסוף מים? כאילו מי גשמים? למה שתעשה כזה דבר. תשתמש במי ברז כמו כל בנאדם נורמאלי.
    מים שנאגרים צריכים טיפול מיוחד, הם סתתם יתפסו זיהומים. גם כשהם סגורים הרמטית.

2. אתה יכול לקנות בקר של גלקון. עולה 200-300 שקל, אבל אני לא יודע אם הוא מתחבר למאגר מים עומדים (מים שנעים בגרביטציה). הוא אמור להתחבר לברז של מים ולפעול בלחצים מסויימים.

3. no_one165

no_one165 קנאביסט

לייקים:
    1
    היתכוונתי שאני ימלא בקבוקי מיים יסגור אותם אם פקק ואז יחביא אותם במקום הגידול על עד לתחילת הגידול בקיץ .

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הם יכולים להחזיק מעמד יומיים שלושה אם הם בחושך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!