1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נהיגה אחרי שימוש בקנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י נ.ש, ‏29/3/16.

1. נ.ש

נ.ש חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם,
    מה אומר החוק לגבי איסור / התר נהיגה אחרי שימוש בקנאביס רפואי.
    כמה זמן אחרי מותר כבר לנהוג ?

תודה

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הבנתי שהשרידים נשארים לפחות חודש במחזור הדם והשתן...והבנתי שמ30 גרם שמקבלים רפואי אסור לנהוג בכלל..

3. MSSick

MSSick חבר חדש

לייקים:
    0
    אז הבנת פחות או יותר נכון , רק שהיום מחתימים את כולם על אותה ההצהרה !! אסור לנהוג בכלל .למרות שעל פי מחקרים רבים 6 שעות לאחר הצריכה ניתן לנהוג אם הייתה מנוחה /שינה טובה באמצע . כך שלמי שיש רשיון נחשב עבריין גם אם רק נתפש על יד ההגה ! מי שמנהל את העניינים בישראל נראה שזו הרשות למלחמה בסמים ומנהלה הנרקומן לכוח וכסף שכן בלי קנאביס אין הצדקה לקיומו כלל

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כן, הקטע המטופש הזה מוכר לי. זו בעיה נוראית. פשוט אל תעשן ברכב בחיים! ותשתדל להימנע מלהסתובב עם החומר ברכב. תשתדל לנהוג עם מישהו איתך שיוכל להיות לידך. מדינה זבל

5. MSSick

MSSick חבר חדש

לייקים:
    0
    היי , ראשית אני לעולם לא מעשן ברכב , גם לא סיגריה רגילה ומכאן גם שאין לי שום צורך להחזיק כלום ברכב . הבעייה יכולה להגיע רק מתאונה עם נפגעים חלילה . אני אמנם בן 37 ונוהג כבר 20 שנה ללא תאונות נפגעים כלל אך מספיק שיפול עלי אחד מאוהבי עולם המשחק ותביעות הביטוח על כאב צוואר ואני בדרך לבדיקת ריכוז בבית חולים מלווה בשוטרים ומכאן כל ריכוז כמעט שימצא ,אפסי עד כמה שיהיה , מפליל אותי ואת שכמותי בעבירה מהקשות ביותר שניתן לבצע על הכביש פרט אולי לדריסה בכוונה או משהו דומה שכן כדי לרוקן את הדם לגמרי יצטרך לעבור לו חודש ללא כל שימוש . ולמה ? ככה ! מפני שמישהו אינו מוכן כלל לעסוק באכיפה אמיתית ורגולציה אמיתית אלה בדמגוגיה זולה ועוד מהזולות ביותר שיש .

6. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    בעקרון אסור וזהו. אבל 100% שאף אחד לא ידבר איתך אם נהגת כמו שצריך, לא עשית תאונה ולא פגעת בכלום.
    אל תעשן בשמן הנהיגה, זה הכל.

7. MSSick

MSSick חבר חדש

לייקים:
    0
    ראשית,כאבא לילדים ולמרות שאני כבר 6 שנים מטופל נהיגה בהשפעת קנאביס יהרג ובל יעבור מבחינתי !!! קרה כבר שהייתי צריך להגיע לבית חולים ולקחתי מונית בגלל שעישנתי 4 שעות לפני זה ! בזמן שההוראות היו 6 שעות מרגע הצריכה אני הקפדתי על 8 רק כדי להיות בטוח וזאת למרות שהייתי פיקח לגמרי גם אחרי 4-6 שעות ! ברור שמשטרת ישראל לא עומדת ומחפשת חולים מטופלים כמוני על הכביש , בכל זאת יש להם מספיק עבודה בכנסת בימים אלו . העניין הוא שהמדינה במקום לעשות רגולציה אמיתי ולקיחת אחריות , מתנערת כאן מאחריות וחושפת אותנו החולים לאשמות פליליות הרבה יותר מאלו שמעשנים ללא רשיון כלל ! זה העניין . במקום רגולציה הכניסו בירוקרטיה שמורידה את כל האחריות לרגולציה מהמדינה ומוטלת אחריות כוללת על כל מה שיכול בכלל להיות , כולל רצח קנדי אם יוכלו לתפור לנו גם את זה .

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    המדינה חרא והמשטרה שלנו חרא. במקום לרדוף אחרי אנסים ורוצחים, רודפים אחרי מעשני צמחים. העיקר כל שוטר חוגג בסוף משמרת עם פייסל. פשוט תיזהר ותשמור על עצמך! במקרים שיש לך אופציה ללכת ברגל או לנהוג, תבחור באופציה של ללכת ברגל. בהצלחה

9. MSSick

MSSick חבר חדש

לייקים:
    0
    טוב אז האופציה של ללכת בכלל בעייתית למי שיש ספסטיקה ברמות שלי אבל לא התכנסנו כאן כדי לדון במחלות . לגבי דעתך על המשטרה , הם עושים את העבודה שלהם בסך הכל , לגבי המדינה , זה באשמתינו בלבד !!! מכניסים לכנסת אנסים וגנבים ולא מבינים איך זה קרה לנו . בתחילת המאה הקודמת המאפיה האיטלקית הענישה במוות את מי שסחר בסמים מתוך שורותיה . ועדיין אף אחד לא באמת מאמין שזו דרך השלטון הטובה ביותר . ובכן , לא יכולתי לבקש תזמון נוח יותר למשפט הבא אחרי החדשות מהימים האחרונים , בחרנו מאפיונרים ! ההתנהלות של חלק ממוסדות המדינה יכולים להזכיר חונטה קולומביאנית במובנים מסוימים ומכאן גם הכול מתחיל ולמעשה כאן גם נגמר ,רק אם נבחר בכך בפעם הבאה .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!