1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נורות vega lighting

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Stella, ‏26/1/17.

1. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    הגיעו אלי 5 נורות של VEGA LIGHTING על גרילנדה,
    בחלק האחורי של כל נורה כתוב 15W 3000K 1300LM
    המנורות הם לא CFL הם נראות חזקות כמו נורות של תאורה חיצונית ממש HEAVY DUTY לא נשברות אם נופלות
    ולמראית העין הם יוצרות כמות מאוד גדולה של אור (רמה שקשה להסתכל עליהן דולקות קצת כמו ההרגשה כשמסתכלים על HPS), ויוצרות המון חום.
    האם אני יכול להשתמש בהם בשביל שלב ההנבטה ומעט משלב הצמיחה של אוטומט קטן עבור חבר?
    מאחר וחדר הגידול שלי מלא לחלוטין כרגע והבטחתי לחבר שאנביט לו זרע יחיד שהוא קיבל באמסטרדם, אני באמת תוהה אם הנורות האלה שבמקרה קיבלתי יחסכו לי לקנות CFL בשביל לתת לו סיפתח לגידול.

#1 Stella, ‏26/1/17
    נערך לאחרונה ב: ‏26/1/17
  2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    אני יודע ש3000K זה לא הכי מתאים בצבע לשלב צמיחה מוקדם ומתאים יותר לשלב הפריחה וגם הלומנים לא גבוהים אבל השאלה שלי היא האם בשלב ההנבטה ותחילת הצמיחה לפני שמוציאים אותה לשמש (ומכיוון שמזג האוויר רוצה להיות מחורבן שבוע הבא) המנורות האלה יפעלו או לקנות CFL רק בשביל זה.

3. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    לא משנה מצאתי כמה CFL COOLWHITE במחסן הגידול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!