1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נורת גידול UFO

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י lowryder, ‏26/1/16.

1. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    כמה שטויות אתה מדבר.

2. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    עולי תסביר איזה שטויות בדיוק? אשמח לשמוע אותך תמיד טוב ללמוד עוד משהו חדש!

3. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    איפה החבר בעל הידע הרחב שלו!
    פעם הבאה שאתה אומר למישהו (עולי אים יותר נסיון ממך ועולי לא) שהו מדבר שטויות עז תפרט בבקשה איפו הטעות כדי שכולנו נוכל ללמוד ממך חח.

4. lowryder

lowryder חבר חדש

לייקים:
    0
    ווא ווא איזה בלאגן חחח.. כל אחד והדעה שלו.
    בכל מקרה אני עושה את שלב הייבוש בקופסת קרטון עם חורים, ולאחר מכן יישון בחושך מלא...
    אבל אחרי שאני רק מוציא את הבאצים מהקופסת ייבוש זה פשוט לא נותן בראש, והטעם לא כלכך טוב...
    ולאחר היישון החוזק משתפר מיום ליום!!!
    איך זה הגיוני??

5. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אחשלי היישון עוזר מעוד בטעם והארומה אבל הו לא מעלה את הTHC
    לפי מה שאתה אומר כניראה זה פשוט זן אים כמות Thc נמוכה על איזה זן מדובר? מה הנתונים שלו?

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לדעתי הוא מתכוון לדעה שלך על אוטומטים חחחחחח
    תעלה מדריך קצרצר ומצולם של גידול אוטומטי כמו שאתה מתאר ותשתיק את כולנו :)

7. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    אתה רציני יא אח! האיתי עוד עדין יצא לי גם להוציא יותר מי 200 לצמח אוטומט אתה מפתיע אותי חח במיוחד אתה כן יודע שזה אפשרי ולא קשה בכלל האיתי אומר אפילו משעמם מעוד, בגלל זה התחלתי מחזור של פמנייזד נימאס לי להשתעמם רוצה להנות קצת. אבל אפילו כרגע יש לי כמה אוטומטים שכל אחד מי הן באזור של 150. לנהל יומן לא ניראה לי למה? למי יש זמן! ולעלות תמונות אמממ נחשוב!
    שעלה אחי אמרתה שיצא לך לגדל אוטומטים עז כמה יצא לך מי צמח? כי אתה יודע לגדל את זה אני יודע.
    וכמובן הכי חשוב של מי היו הזרעים?

8. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    חבר נשמע שאתה לוקח את זה כאילו מתנגחים בך או לא מאמינים לך.
    בגידולים שלי עד הגידול הנוכחי גידלתי אוטומטים כי חשבתי שזה יותר קל. ואכן, לדעתי כדי לגדל צמח שייתן תוצרת טובה, גידול של צמח אוטומטי זה דבר קל למי שאין לו נסיון. מצד שני כדי לגדל צמח אוטומטי יפה וגדול עם הרבה יבול - צריך לדעתי הרבה יותר נסיון וידע ממה שנדרש כדי להגיע לאותה תוצאה מבחינת כמות היבול עם צמח רגיל - פשוט לתת לו יותר זמן בצמיחה ולהכניס אותו לפריחה כשהוא מספיק גדול. באוטומטים בגלל שהם נכנסים לבד לפריחה אחרי זמן די קצר, יש משמעות רבה מאד לנסיון ולידע בשבועות הראשונים כדי למקסם את התוצאות בהמשך.
    אז בקיצור - אם אכן צברת נסיון וידע בגידול אוטומטיים ואתה יודע להוציא כמויות כאלו מצמח אוטומטי - אני מאד אשמח שתעלה מדריך שמפרט את הנסיון והידע שצברת איתם, כדי שגם אחרים יצליחו כמוך להניב יבול פורה מצמחים אוטומטיים. לי המקסימום שהוצאתי עד כה מצמח אוטומטי היה סביב 50 גרם, כשבכל האחרים יצאו כמויות של 10-20 גרם גג. אני אשמח ללמוד מנסיונך

9. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    תיארת את זה יפה זה בדיוק כך אני ינסה לפרט בהמשך באמת שזה לא מסובך פשוט אנשים עוסים המון טעיות אים אוטומטים.

10. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    ואלה גם אני עומד על איזור 60 מצמח באוטומטים...
    בעיקר זרעים של ברניס ורויאל ,אבל לא תמיד.. אמנזיה הייז אוטו של ברניז נתה לי כמעט 80 פעם אחת חחח
    אבל אני כבר לא מגדל אוטומטיים מבחירה.. רק שנופל לי לידיים איזה משהו נחמד.. בדרך כלל זה לא מסתדר לי עם שאר הבנות...

ושמע זה לא שאני אומר שזה לא אפשרי, או שאתה משקר חלילה.. לא חסרים סרטונים ביוטיוב שמראים את זה..
    אני פשוט טוען שהחשיבה שאוטומטים נותנים יותר בפחות זמן גם למגדל לא מנוסה היא לא נכונה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!