1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נורת חירום דלקה לתוך שעות החושך של הצמח

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏23/2/16.

1. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מה קטפת אחי?? אין שם בכלל פרחים...

ד.ד אוהב/ת את זה.
  2. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לך איזה מדריך להכנת שמן או חשיש מהשאריות של הצמח לאחר הקטיף ?

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תשמע בדיעבד אולי היה אפשר לחכות שבוע שבועיים ולהסתכן במכת זרעים בכל הפרחים, כי הכמות של התפרחת יצאה פשוט עצובה, אין מילה אחרת לתאר את זה. במיוחד עכשיו אחרי ייבוש שהפרחים הצטמצמו לשליש. גג 30 גרם. אחרי 4.5 חודשים של השקעה שנדפקו בגלל טעות דבילית.

א ב ל . . .
    החומר אש! זה דבר ראשון, אחד הדברים הכייפיים שיצא לי לעשן, וזה עוד מייבוש מהיר בתנור בלי יישון, החבר שלי גם התלהב לאללה. אם הייתי מחכה שבועיים הייתי מקבל הרבה יותר השפעה של אינדיקה מדביקה לכורסא, כי זה אוג קוש, הוא אינדיקה דומיננטי למיטב ידיעתי וידוע כמפיל. הקטיף בשלב הנוכחי הביא ביד הגורל בדיוק להשפעה שחיפשתי. אז זה פלוס ראשון.
    דבר שני - מליון זרעים בקססה זה באסה. אז לפחות זה אין.
    ונקודה אחרונה, ההכרח הוא אבי ההמצאה. אז הפרדתי בקטיף בין העלים הגדולים לעלי הסוכר, אחרי דיקרבוקסילציה יש 15 גרם עלי סוכר יבשים שמהם אכין 150 גרם חמאת קנאביס.
    ממה שנדבק לידיים בגיזום עם האצבעות גירדנו מספיק ג'ראס לשני צ'ילומים. ורק בשביל זה כל המאמץ היה שווה, אחרי עשור מאז הצ'ילום האחרון שלי.
    את העלים הגדולים ייבשתי וגרסתי יחד עם כל הענפים ואפילו הגזע, שיקשקשתי 5 דקות בצנצנת גדולה של מי קרח, החזרתי למקפיא לחצי שעה (סליחה על הפירוט זה בשביל זה ששאל איך להכין חשיש) ושוב שיקשקתי 5 דקות ואז סיננתי דרך מסננת דקה, ואת המים החומים סיננתי שוב דרך בד של חולצה שגזרתי. ממה שהצטבר על בד הסינון יהיה בערך רבע אצבע של חשיש. את המים שנשארו אחרי הסינון בבד התכוונתי לזרוק אבל קלטתי שהם עדיין די חומים, מריחים חזק מקנאביס. הוספתי קצת סוכר וטעמתי והבנתי שיש פה פוטנציאל אדיר לליקר קנאביס. אז הוספתי 5 כפות סוכר על חצי ליטר נוזל קנאביס כזה, קצת שמרים יבשים, איזה חצי כפית, וסגרתי בצנצנת. כל יום משקשקים קצת ואז פותחים טיפה את המכסה כדי שלא ייצטבר בפנים לחץ מהco2 שמייצרים השמרים. אחרי שבועיים זה אמור להפסיק לתסוס ואז מוסיפים קצת אלכוהול חזק (וודקה או רום הכי טוב) כדי להרוג את השמרים, נותנים יום יומיים שיעמוד ואז טועמים ומוסיפים אלכוהול לפי הצורך. ולדעתי, ויש לי מעט נסיון בייצור ליקרים, הליקר הזה הולך להיות אחד הדברים הגדולים.

אז בקיצור יצא מעפאן אבל צריך לנסות להוציא מהלימונים לימונדה, או מצמח קנאביס בוסר קצת יין.

היום בערב אני מתחיל פרוייקט גידול חדש אבל אפתח על זה שרשור נפרד

hydrotony, BlackGhost ו-Floyd אוהבים את זה.
  4. Floyd

Floyd חבר חדש

לייקים:
    1
    מגיע לך על זה לייק ענק חחחחח תעדכן

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    יאמר לזכותך שלמצות את הצמח עד הסוף אתה יודע :) נראה מה תצליח להוציא עם כמות של שאריות וגזם במחזור הבא, שתקצור באמת (;

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!