1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נזק למוח מעישון בגיל צעיר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Adon Satla, ‏21/5/20.

1. Adon Satla

Adon Satla חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברה
    אז ככה אני מעשן כבר שנה וחצי מלא מלא מלא אם לא כול יום אז כול שבוע זה ניהיה משהו שאני עושה כול הזמן בזמן הפנוי שלי
    וקרה עכשיו הרבה דברים והבנתי שזה פוגע בי כי אני עוד קטן (17) ואני מפחד על עצמי ועל ההתפתחות שלי כי כן שמתי לב שהגראס השפיע עלי בקטע רע וקצת דפק אותי נראה לי אבל וגם בקטע טוב, ואל תסתכלו עלי כעל ילד למרות שאני כן אבל למדתי על עצמי ועל הגראס איך הוא משפיע עלי בגלל שהגראס ליווה אותי הרבה זמן במלא תקופות אבל בתכלס הבנתי שזה לא יותר מתחביב שלי להנות ולעביר את הזמן בכיף, לפחות בשבילי זה ככה ועכשיו אני די נדפקתי כי אני כבר לא מוצא ריגושים וכו׳ ואני רק רוצה לעשן כשמשעמם וברגע שיש לי הזדמנות ומגיע אלי גוינט אני עושה אותו בלי לחשוב.
    איך מגברים על הצורך לעשן ואיך מתגברים על התחושת ריקנות הזאת שיש כשאני סאחי יצא לי להרגיש אותה כמה פעמים אבל אף פעם לא יצא לי ללכת איתה עד הסוף ולראות מה קורה בסוף ואיך מתמודדים איתה אני יודע שהרוב פה מבוגרים עם ניסיון אז מי שיכול זרקו טיפים או סתם אתם יודעים משו שיכול לעזור לי להתמודד עם זה כי זה קשוח ללמוד את הדרך לבד ובנתיים נגיד ביי לסטלה לתקופה טובה...
    נתראה בגלגול הבא

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!