1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נייס גאי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י WeedVector, ‏18/10/19.

1. WeedVector

WeedVector חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום. עד לפני 5-6 חודשים הזמנתי קנאביס בטלגראס. עישנתי והפסקתי לצרוך אותו באזור תחילת יולי. הייתי מאוד בלחץ בחלק מהסטלות כי כמעט מדריכי הפנימייה תפסו אותי אז זה היה מעין טראומה בשבילי כי זה היה בזמן סטלה אבל אני לא זוכר הרבה. חטפתי דה ריאליזציהץ החומר מההתחלה היה חשוד כי לא הייתה לו סטלה נקייה כמו בוויד הראשון שניסיתי לפני גק הרר שהוא הביא סטלה נקייה וחדה ונעימה. היה משהו מעורפל בוויד הזה. הוא היה נראה קצת חשאב ועשיתי איתו באנגים והוא היה חזק וחוץ מסטלה כזו של מעין כאבי ראש(כמו שאוכלים ומקבלים התקף סוכר רק קצת יותר חזק). לפני 3 ימים ניסיתי לעשן שוב פעם וזזה היה אובמהקוש והוא היה קנאביס רגיל בלי שום ספק. עכשין הוא נתן סטלה כזו מוזרה(ישנתי 3 שעות) גם כאבי ראש כאלה וחוסר ריכוז מסיבי יותר גרוע מההפרעות קשב הכי חזקות ורצון להרגע ולהתרכז. לא הייתי מפוקס בעליל ויום אחרי זה שכחתי כמעט מהכל הייתי מנותק. יום לאחר מכן פחת החוסר ריכוז. ועכשיו כמעט חזרתי לעצמי. כרגע מתלבט האם הוויד הקודם היה נייס והאם הוא הפעיל חזרה את הקנבינואידים הסינתטיים שנשארו בגוף מאז? או שזה היה מרוסס בלבד? האם יש בעיה לעשן קנאביס לבנאדם שעישן מרוסס/סינטתי?

2. הארון

הארון חבר חדש

לייקים:
    6
    כל קנאביס שיובש בצורה לא נאותה, רוב הסיכויים יפתח עובש, אם זה "חשאב" אז יש סיכוי שזה זה, תחפש כתמים
    לבנים-אפורים(כמו העובש שגודל בדרך כלל על לחם) או חומים-שחורים, שמתפוררים בקלות ותנסה להריח אם יש לזה ריח קצת של דשא או פרי רקוב, כרגע לא יודעים הרבה על העובשים והפטריות שצומחים על גבי קנאביס ומה השפעתם המדויקת, אך ידוע ששאיפה שלהם לריאות היא מסוכנת ביותר, ומנסיוני ההרגשה לא נעימה כל כך גם אם זה זן טוב וגידול טוב.
    חוץ מזה, נייס גאי בדרך כלל בא בתערובת מוכנה, לא בצורת פרחים או דמוי פרחים או איזה בולשיט, ולסוחר אין סיבה לרסס את הסחורה שלו, כי רק החומרים שיוצרים נייס גאי כביכול הם יותר יקרים מכל הסחורה שלו ונדרשים ביבוא, אז מה הטעם?
    עזוב שלא ראיתי נייס גאי כבר כמה שנים טובות(אולי באזור המרכז זה פופולארי עדיין? אין לי מושג...)
    ועוד דבר, יש פשוט זנים שלא יתאימו לך, כמו שהג'ק הרר שהזכרת אני לא מסוגל לקחת אפילו שחטה ממנו כי כל פעם שניסיתי אותו, גם בארץ וגם בחו"ל, הוא היה מכניס אותי לסרטים קשים, אין לי מושג למה וזה גם לא מדע מדוייק, אבל אני פשוט מתרחק מהזן הזה כשאני יכול, ואני מציע לך לעשות אותו דבר עם אובמהקוש במבה קוש וכל זן שלא עושה לך טוב.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!