1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ניצב בדימ' אריה עמית: "קנאביס זה דבר נפלא"

הנושא בפורום 'דיווחים מהמגזין' פורסם ע"י Admin, ‏6/4/14.

1. Admin

Admin מנהל
    מנהל

לייקים:
    295
    ניצב בדימוס אריה עמית תומך בהפסקת רדיפת צרכני הקנאביס ואף אומר כי מדובר בדבר נפלא. "הסיבה להוצאתו מהחוק היא אינטרסים של ענקי התעשייה," אמר. צפו:תומך נוסף מצטרף למאבק ללגליזציה של קנאביס: אריה עמית, מי שהיה מפקד מרחב דן, ראש אגף מבצעים ומפקד מחוז ירושלים, טען הערב (א') בראיון אצל עודד ב... http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2014/04/ניצב-בדימ-אריה-עמית-קנאביס-זה-דבר-נפלא/

2. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    נחמד שהוא אומר את זה עכשיו אחרי שהרס לאלפי אנשים את החיים!
    האם הוא מתכוון בעקבות כך להקדיש את חייו לכל האנשים שהרס להם את החיים? או שהוא חושב שאמירה קטנה תפתור אותו ממחויבות?

3. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    21
    לפני שאתה מאשים אותו אולי כדאי שתבדוק את העובדות ?
    אולי הוא דווקא מאלה שהיו נגד הרדיפה ?

4. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    בתור מפקד מחוז דן הוא אחראי אישית למעצר שלי.

5. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    21
    סתם לד"א אתה בטוח ? הוא פרש מהמשטרה בסביבות 97.

חוץ מזה זה לא בדיוק עובד ככה -
    למפקד מחוז יש הרבה דברים להתעסק איתם, ובגדול סביר להניח שהמעצר שלך בכלל לא הגיע אליו, אלא גג למפקד התחנה של השוטרים שעצרו אותך, ככה שאם מישהו באמת אשם שהוא לא עשה משהו נגד המעצר זה השוטרים עצמם, אחריהם המפקד שלהם ואחריהם המפקד של התחנה שלהם .

חוץ מזה - אנשים משתנים, מה אתה רוצה ממנו אולי פעם הוא חשב שככה זה צריך להיות (למרות שלפי מה שהוא אומר זה לא נשמע ככה), היום הוא שינה את דעתו - תן לו קרדיט, אני חושב שמגיע לו,
    והלוואי וישתמש בכוח הציבורי שלו לעשות משהו עם העניין, זה הדבר היחידי שאנחנו יכולים לבקש ממנו ...

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    כן אני בטוח.
    אני רק אמרתי שזה שהוא נותן הצהרה חד פעמית לא מספיק לעומת הנזק שהוא עשה במשטרה הוא צריך להפוך לפעיל אמיתי ואז יסלח לו.
    בכל אופן זאות דעתי.

7. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    21
    מקובל ....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!