1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נעילות

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י danielmm, ‏16/10/14.

1. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    חחח god , זה לנתפסים מתחילים . .

2. mrkush

mrkush קנאביסט

לייקים:
    3

אחי אני לא מבין למה כתבת את כל זה ואיך זה קשור למשהו.
    אין שום קשר להרגשה פסיכולוגית.. LSD לא טוב גורם להרגשה בלסתות, בגב ובבטן.
    זה לא קשור לפסיכולוגיה זה קשור לimpurities בקריסטל (בין אם בגלל שלא ניקו אותו מספיק פעמים או שיטת הכנה מקוצרת)..
    ברגע שתיקח אסיד טוב(סילבר,ווייט טוב) שפתחו כמו שצריך ולא ערבבו עם שום דבר אתה לא תרגיש שום לסתות.
    יש כמות עצומה של מאמרים שאתה יכול לקרוא בEROWID על זה.. אם אני לא טועה יש שם מלבד לירי ואוסלי ציטוטים גם של קיזי ועוד כמה "סלבריטאי אסיד" על ההבדל בין אסיד נקי לבין אסיד לא נקי והדברים שנגרמים כתוצאה מכך כמו ראש לא צלול וכאבים גופניים..

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    סליחה התכוונתי לזה:
    Lsd גורם לערנות, התרחבות אישונים, הפחתת תיאבון. תגובות פיזיות אחרות ל-lsd משתנות מאוד, לא ספציפיות ואינדיבידואליות, חלק מתגובות הללו עשויות להיות משניות להשפעות הפסיכולוגיות החזקות של lsd. בין השאר נפוצים הסימפטומים הבאים: צמרמורות, עלייה בקצב הלב, תחושה של "זרמי חשמל" חזקים בכל הגוף, הידוק לסתות, זיעה, ייצור רוק, נדודי שינה, רפלקסים מוגברים, חוסר תחושה, רעד בקצות הידיים, חולשה, בחילות, היפותרמיה או היפרתרמיה (ירידת או עליית חום הגוף), ועליה ברמת הסוכר בדם. בניסויים על בעלי חיים דווח על התכווצויות רחם. כמה מהמשתמשים, כולל הופמן עצמו, דיווחו על טעם מתכתי חזק למשך ההשפעה.

Lsd נחשב ללא ממכר על ידי הקהילה הרפואית. יצירת עמידות מהירה לסם מונעת שימוש יום יומי, וישנה עמידות צולבת (כשסמים מסוימים גורמים לעמידות גם לסמים אחרים, ולהיפך) בין lsd, מסקלין ופסילוסיבין. עמידות זו מתמעטת לאחר מספר ימים ללא שימוש ונגרמת כנראה על ידי ירידה בויסות קולטני ה-5ht2a במוח.

רשום גורם להידוק לסטות. אני לא חושב שזה קשור לטוהר שלו אלא לתכונות הפסיכולוגיות שלו לכן יש פעמים שאין הידוק ויש פעמים שיש גם מאותה טיפה עצמה

4. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    מדברים על תופעות שנגרמות בעצם מחרדה שנגרמת מאסיד, ולא ממחסור בחומר מסויים בגוף בגלל האסיד.
    אם תמנע את החרדה אתה תמנע גם את כל שאר התופעות, ולא חסר דרכים להתמודד עם החרדות האקראיות האלה.
    בכל מקרה נעילות בכל מצב זה משהו שניתן להימנע ממנו, ועדיף להימנע ממנו כדי לא להראות כמו לטאה.

5. r243

r243 חבר חדש

לייקים:
    1
    אם יש לי אחד מהם אבץ או השני עדיף מכלום?

6. r243

r243 חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו בפעם המיליון יכול לתת לי תאתרים לקניה של החומרים שמונעים נעילות? מתחנן חחחחחחחח רחמים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!