1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נקודות לבנות על העלים - אבנית או מזיקים ?

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י BzKush, ‏28/2/17.

1. BzKush

BzKush חבר חדש

לייקים:
    1
    הזן הוא AK49 גידול פנים .. הלחות לפעמים צונחת ל35%+-
    אז אני משפריץ עליהם מים מהברז בשפריצר כדי להעלות את הלחות בחלל

ואני מאמין שזה הגורם לנקודות הלבנות שמופיעות על העלים(האבנית שבתוך המים) ,
    או שזה בכלל בעיית מזיקים שאני לא מזהה ? זה לא כנימת עש הטבק כי הם פשוט לא מתעופפים זה ממש נקודות על העלים
    **נ.ב הנקודות הלבנות התחילו אתמול-שלשום כשריססתי עליהם לראשונה LEAFCOAT
    בבקשה עזרה !! ובמידה וזה אבנית מהמים תנו לי אלטרנטיבות להעלות את הלחות בחלל מבלי להשפריץ עליהם מים עם אבנית..

2. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    אם אתה מרסס על העלים נוזל בזמן תאורה אז הנקודות האלה זה סימני שריפה של העלים מהמים. מומלץ לא להרטיב את העלים בכלל או רק בזמן חושך ולוודא שהמים התייבשו לפני הפעלת התאורה.

אתה יכול להעלות את הלחות באמצעים פשוטים כמו לשים קערת מים ליד העציץ או מגבת רטובה.
    אם יש לך תקציב תקנה מכשיר אדים ותפעיעל אותו עם טיימר דיגיטלי ומד לחות

סוטולבוטול ו-BzKush אוהבים את זה.
  3. BzKush

BzKush חבר חדש

לייקים:
    1
    אבל מצד שני אם זה סימני שריפה של העלים מהמים למה הנקודות רק בתחילת העלים ולא לכל אורך העלים ? אני משפריץ מים מלמעלה למטה...

ואני די מוגבל בתקציב אני אנסה לאמץ את הרעיון עם מגבת רטובה..

4. Asan24

Asan24 קנאביסט

לייקים:
    30
    לפי דעתי, אם אלה סימני שריפה (לי זה נראה ככה גם בגלל מה שאמרת וגם כי קרה לי בעבר) אז זה נראה ככה כי רוב המים הצטברו בנק' הכי נמוכה בעלה. כמו שאתה שוטף רצפה שעקומה קצת וכל המים גולשים לשם. שים לב שבחלק מהעלים רואים את הנק' מפוזרות ולא רק בבתחילתם

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!