1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נתפסתי עם קססה ואני בתסביכים חייב עזרה של מי שמבין ונתפס בעבר

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י Kornus, ‏4/2/17.

1. Kornus

Kornus חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה אני יודע שזה לא סוף העולם אבל אני מבולבל מכל מה ששמעתי כבר שמעתי דברים מחברים קראתי באינטרנט ושאלתי אפילו שוטר שאני מכיר. מרוב כל הדעות השונות נהיה לי סלט בראש ואני צריך שמישהו יעשה לי סדר בדברים.
    אז ככה נתפסתי לפני שבוע בערך עם קססה קטנה הבלש והשוטר עיקבו אותי לתחנה והכניסו אותי לחקירה חשבתי להיתייעץ עם עורך דין לפני אבל זה היה ב3 הלילה ואחרי 3 שעות שהם התישו אותי שם רק רציתי לסיים את הפרוצדורה הזאת וללכת הביתה לא משנה ...
    נכנסתי לחקירה החוקר שאל מה שהוא צריך שיתפתי איתו פעולה
    בסוף החקירה הוא אמר לי שאני משוחרר בערבות על סך 2500 שח שאם ירצו לקרוא לי שוב לתת עוד פרטים במקרה שלא הגיע אז זה יהיה הקנס. משם הוא צילם אותי ולקח לי טביעות אצבע ושוחררתי.
    עכשיו יש לי כמה שאלות
    1. איך ייסגר עכשיו התיק? אני צריך לדבר עם עוריך דין שיטפל בזה או פשוט לתת לזמן לעבור והוא ייסגר לבד?
    2. יש אפשרות לסגור את התיק ולמחוק אותו לגמריי מהרישום הפללי? כי בדיוק התחלתי עבודה חדשה שהם דורשים העדר רישום פלילי
    3.הבנתי שמקבלים מכתב הביתה שהתיק נסגר, רשום על המכתב משטרת ישראל או מדינת ישראל?(אני גר עם ההורים והם לא יודעם שאני מעשן אפילו)
    4. מה אתם אומרים אחרי שיעבור האי הפללה ימחקו לכולנו התיקים??

תודה רבה מראש לעוזרים אני לחוץ בעיקר בגלל העבודה חבל לי להפסיד אותה

2. Stella

Stella קנאביסט

לייקים:
    111
    מצטער לשמוע שנתפסת אבל לא סוף העולם - דבר עם עו"ד ותסביר לו את המצב, הוא יגיד לך מה האופציות.

3. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    כבר נתת לעבודה העדר רישום פלילי או שאתה צריך להנפיק עכשיו?
    אם כבר נתת פשוט אל תגיד להם שיש לך רישום תגיד שלא ידעת שנפתח לך תיק ששיחררו אותך לבבית ושהחוק יכנס עוד שלושה חודשים יבטלו לך את התיק רטרואקטיבית.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!