1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיווג ביטחוני במודיעין אמסטרדם ועישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י jara, ‏9/10/18.

1. jara

jara חבר חדש

לייקים:
    0
    היי מה נשמע,
    אני טס לאמסטרדם בערך בעוד חודש וקיבלתי הודעה שעוד מעט יתקשרו אלי לתאם סיווג ביטחוני וכו'
    רציתי לשאול האם כדאי לי לנסות לדחות אותו לאחר שאני טס לאמסטרדם או לפני (אני כנראה אעשן שם ולא יודע מה יותר טוב מבחינתם שנסעתי אחרי או לפני הסיווג)
    ובנוסף רציתי לשאול בעלי ניסיון (בעלי ניסיון, לא חרטטנים שירשמו לי סתם דברים בבקשה)
    אם להגיד בסיווג שעישנתי, כי הבנתי שמצד אחד זה יכול לפגוע בסיכויים מצד שני אם יגלו שאני משקר זה גם פוגע..

תודה לעוזרים!

2. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    מה שלא תעשה - אל תשקר בסיווג ביטחוני. הגוף במדינת ישראל שאחראי על זה הוא השב"כ - אל תנסה להסתבך איתם. P:
    אני עם סיווג ביטחוני כבר הרבה שנים, ובתחקיר האחרון שעשו לי אמרתי שעישנתי. כל מה שעשו היה להחתים אותי על טופס קצר שבו אני מתחייב שלא לעשן יותר למשך תקופת התפקיד שלי.

asaf1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!