1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיפור מפעם..סטלות ראשונות חח

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י cooldude1212, ‏18/8/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הועתק במקור מפוסט שלי בפורום אחר :)

אז סיפור קטן שקרה לא מזמן. אני מעשן די חדש..לפני שנה משהו כזה.
    זה סיפור על סטלות של פעם..אחד הסטלות הראשונות. מאלה שאין סיכוי לשכוח בחיים כי זה כ"כ אינטנסיבי
    חבר שלי דפק לאח שלו איזה 3 גרם ירק. אינדיקה כבדה אחושרמוטה

עלינו לגג שלו. קומה 28 (!!!!!!!!). רואים את כל אזור גוש דן + שקיעה מרהיבה. משהו מדהים רגע בלתי נשכח עד היום אני הולך למקום.

עישנו בכמויות, עישנתי איזה חצי גרם. וזה אולי הפעם 5 שלי שאני מעשן

וזה נכנס בי כזה חזק לא יכלתי לעמוד אפילו..עכשיו כל אחד מגיב שונה

והוא מהחברים ההיפראקטיבים האלה. עישנו, ישבנו 5 דקות ואז הוא כזה ביציאה..יאללה אחי קום יאללה יורדים למטה הולכים למקדונלדס
    עכשיו בגלל שזה גג, היה לי סולם של כמה מטרים טובים לרדת..וכמו שאמרתי הייתי גמור מהתחת.

טיפסנו חזרה לכיוון הסולם..הוא יורד בסולם הכל אחלה
    אני מתחיל לרדת. מדרגה ראשונה
    השרירים שלי היו כ"כ רפויים שלא יכלתי לעשות אגרוף. אז מה שקרה זה שפשוט נפלתי מהסולם..רגע זה לא נגמר

מכירים את המעטפת הזאת של הסולם? כאילו מין כלוב כזה שאנשים לא יפלו? (מקווה שתבינו על מה אני מדבר, סולם סגור כזה עם כלוב)
    נפלתי מהסולם. קיבלתי מהכלוב הזה מכה בראש. כנראה שנחתכתי מאיזה ברזל בולט. התעלפתי ואיבדתי את ההכרה לרבע שעה חחח

התעוררתי, הבאתי עוד שכטה, הלכנו למקדונלדס הכל טוב ויפה מאנץ' של החיים סאטלות ראשונות
    חוזר הבית כבר סאחי, 5 שעות עברו..ההורים בבית הכל סבבה הכל יפה. מגרד את הראש במקלחת פתאום קולט כל היד שלי דם.
    הבנתי את זה - פתחתי את הראש בנפילה הזאת ולא התייחסתי לזה כי הייתי מסטול מדי [​IMG][​IMG] והכי גדול זה שאני זוכר בוודאות שבמקדונלדס המכור התבדח על חשבוני חשבו שאני מותח אותם ומה שיש לי על הראש זה סתם מדבקה או משהו. ואני לא הבנתי מה רוצים ממני חחח
    קיצור אמא שלי קלטה את זה איכשהו. למרות שהסתרתי ושמתי על הראש כובע
    היא נכנסה להיסטריה והגענו למיון אחרי חצי שעה חח

עשו לי 7 תפרים בראש ו-CT או MRI לא זוכר בשביל לבדוק שהכל בסדר

זה כזה הזוי, זה פתיחת ראש די מורכבת לא צחוק. חתך באורך 4 ס"מ מאחורי הראש. ואני פשוט הייתי יותר מדי מסטול בשביל להפנים את זה חח

יאללה קיצר זהו. אני אוהב לכתוב סיפורים כאלו..סיפורים של סטלות ראשונות זה דבר כזה קדוש.
    בכללי, סטלה ראשונה\שנייה\שלישית\רביעית זה פשוט מרגש.
    אגב, זה סתם סיפור מפגר על אינדיקה כבדה, סולם, ושתי ילדים בני 16 שהתמסטלו מהתחת.

אני חייב לציין שעד היום יש לי צלקת על הראש מהמקרה הזה.

ashahim1 ו-TurboWin אוהבים את זה.
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    ילדים, לא לעשן יותר מידיי.

3. Smoke&fly

Smoke&fly חבר חדש

לייקים:
    4
    מגניב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!