1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סיפור שאני חרד ממנו

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Peleg, ‏12/8/17.

1. Peleg

Peleg חבר חדש

לייקים:
    4
    הלכתי לבית כנסת עם עוד אדם ואחיו הקטן, פתאום הרחתי גל של ריח קנאביס ואז ראיתי אנשים נכנסים לבניין מולי מטר ממני עם ארגז שממנו בא הריח ואמרתי לאחד מהם כל הכבוד! ואז הוא אמר לי זה נענע רוצה קצת? ואמרתי לא (לצערי) אחכ בבית כנסת הרגשתי מסטול מהריח שהרחתי והייתי מסטול בתפילות ואחכ חזרתי לבניין הזה ועליתי ועקבתי אחרי הריח ודפקתי בדלת ופתח האדם שהיה עם הארגז וביקשתי פרח ואמרתי לו אני דיסקרטי והוא אמר לי מה אתה דפוק? לך מפה ואז אמרתי לו בסדר ובאתי ללכת ואמרתי שיש ריח במדרגות ואמר בסדר והלכתי.
    השאלה שלי היא האם הם יחפשו אותי או משהו? או עקבו אחריי ורוצים לפגוע בי כי אני יודע? אני שומר על זה בסוד אני לא סמוי.

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    האמת אני לא הייתי יושן בלילה ושם 4 פיטבולים ן5 זאבים שישמרו לי על הדלת
    מה נסגר איתך .אתה חושב שמישהו פה יודע איך החברה האלה יגיבו.אני מהמר שהם כבר שכחו ממך
    גם ככה נשמע שאלה אנשים ממש זהירים.

3. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    זה שאלה שאתה באמת צריך לשאול את עצמך.
    אחי אל תעשה דברים כאלה, בטח הם אוכלים כאפות.

ואל תדאג אף אחד לא יעשה לך משהו.
    אבל חובה ללכת לשיעורי טאקט.

מצטער אם אני נשמע קשה זה לא אישי.

4. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    חח
    תסריט חמוד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!