1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סמים ויצירת מוזיקה

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Sid, ‏1/9/16.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אוקי כך אשמח מאוד להמלצה לסמים שמפתחים תיצירתיות המוזיקאלית עשיתי מלא גראס ו10 גרם פסילוסיבין לא יבש וואלה לא הרגשתי שאני יכול להמציא איזה משהו בזכות זה (אני מנגן על גיטרה כבר כמה שנים) אז קיצור אשמח להכוונה בקטע הזה

2. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    אתה יודע שאף אחד לא הכריח אותך להגיב אז תדחוף תדעה שלך אם אתה לא בא בגישה חיובית

3. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    מאוד תלוי בך אחי... יש אנשים שאפילו מגראס יוכלו לומר שנפתחו להם הצ'אקרות והם קיבלו מוזות ליצירות שלא מהעולם הזה כי וויד כן יכול להביא אותך להתחבר עם המוזיקה.. אני לא יודע כמה פשוט זה להתעסק בליצור מוסיקה בזמן שאתה בטריפ טריפ אחי אבל וואלה תנסה לקחת תגיטרה שלך ולהיזרק באיזה מקום יפה בטבע לבד שים איזו טיפה תבדוק מה קורה.. לא חושב שיש סם שפשוט תקח ופתאום תיקפוץ לך נורה מעל הראש וסימפוניה שלמה תיהיה מוכנה לכתיבה..

4. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    צריך שתהיה לך את המוזה כבר... הסם יכול להעצים את זה

5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כמו שאומנות הגידול אומר צריך את המוזה ועישון יעיף אותך למקומות שלא חשבת שנמצאים
    וכמובן זה גם תלוי מאד בזן של מה שאתה מעשן
    תקרא על זנים של וויד ואני בטוח שתמצא מה שאתה מחפש
    רק שיהיה ברור זה יקח לך קצת זמן אלה אם נפלת בדיוק על הזן הנכון בעישון הבא שלך
    בהצלחה אחי

6. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    לא להאמין הייתי בטוח שזה חסר סיכוי אבל יצא לי פטריה ששוקלת 12 גרם לא! למרות שהייתי בטוח שלא יצמח לי כלום.. פעם שעברה אכלתי 10 גרם אז נראה לי אני ינסה להכנס למוזה כמו שאמרתם, ואז אני יאכל.. טוב תודה רבה שיהיה בהצלחה

7. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    בהצלחההה בנאדםםםםם FREE YOUR MINDDDDD

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    איזו מוזיקה אתה כותב?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!