1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סן פדרו

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ganjasmoker, ‏17/11/15.

1. ganjasmoker

ganjasmoker חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לנסות סן פדרו עם חבר שלי אבל אני לא יודע עליו כלום חוץ מזה שהחוויה נמשכת בין 7-12 שעות, טריפים ויזואליים חזקים. ויש סיכויי דיי נמוך לשלשולים וכאבי בטן והרגשה של פרנויה.
    שאלה, האם יש תופעות לוואי שיכולות לפגוע בי לטווח הארוך?
    ולמי שמכיר או התנסה, אם אפשר כמה פיסות מידע וטיפים לזרוק לי זה ממש יעזור לי.

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע,
    פדרו זה תרופה זה לא סם, מדיסינה.
    יש לזה הרבה שימושים, אבל זה חוויה הרבה יותר רוחנית מLSD וגם הרבה יותר גבוהה תודעתית.
    וויזואלים חזקים זה משהו שקורה בכמויות גדולות ממש, אבל עם פדרו בדר"כ אי אפשר לדעת כמה מסקלין המשקה שלך מכיל ככה שאתה פשוט מעריך. מנה טקסית היא פחות או יותר חצי מטר של פדרו לאדם.
    הזיות חזקות באמת היו לי כששתינו שלושה אנשים בישול של 2 וחצי מטר.
    לפני שאתה בוחר לעשות מסקלין או לא, הייתי ממליץ לך לחשוב קצת על הסיבות למה אתה הולך לכיוון הזה וחושב טוב טוב אם זה הזמן הנכון לעשות את השינוי הזה.
    אני יכול לומר שחוויה עוצמתית של מסקלין זה משהו שמשנה לך את החיים לתמיד, לפעמים גם לא לטובה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!