1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ספרו על החוויות הכי מצחיקות,משריטות שהיה לכם מכל סם שהוא

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י iWannaGrow, ‏29/8/16.

1. iWannaGrow

iWannaGrow קנאביסט

לייקים:
    26
    רציתי קצת להעיר פה את הפורום כי הוא ניהיה בקושי פעיל, ואני אוהב לקרוא פה תמיד אבל אין תמיד מה לקרוא :D
    אז בלי חפירות מיותרות אני יתחיל
    פעם אחת אכלתי חשיש שחיממתי עם חמאה על כף, אכלתי אותו ביחד עם חבר שלי וזה היה הסטלה הכי מצחיקה, חזקה שלי... פשוט הרגשתי ממש באמת בעננים, כל כך מצחיק שאתה לא מצליח לשלוט בעצמך... להסתכל על האור הקטן שהמזגן עושה פשוט מכניס אותך לחלל
    סטלה הזוייה בקיצור היה כיף...
    מוזמנים לשתף

2. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    אוקיי חוויותתת :) אז מהסטלות הראשונות של הירוק של הקילוואטים... 50 גרם ב100 שקל :)
    התארגנו חמישה חבר'ה כל אחד שם עשרים שקל ועוד עשר שקל לדלק חחחחחחחחח
    התיישבנו אצל חבר - למה תמיד היה סבבה לשבת אצלו - אמא זורמת בראש של הצעירים ואח קטן שלא עשה יותר מדי אז שטויות.
    בקיצור - עישנו בבאנג... ירוק נקי לא ידענו מזה פארש אז בכלל
    היינו כיתה יוד יוד אלף גג
    אכלנו סטלות של מטריקס... שהכלללל איטטיי ומרוחח... לקח לי תקופה אשכרה תקופה לפתוח את הדלת הזזה של המרפסת... וכולם באותו סרט מטריקס
    פירקנו אולי 5 רפסודות של כעכעים מרוקאים האלו שעושים מחנק רק מלהסתכל עליהם
    כמה ליטרים של חלב (זהב!!) אני רק זוכר שכולנו נטרקנו.... פשוט נטרקנו... ואמא של החבר פותחת את הדלת ונכנסת הביתה ואנחנו כזה WTF מה הולך פהההה מרווחיםםם שבורייםםםםםם
    אבל מזה מבסוטים בתוך תוכנו חחחח
    באותו היום היה לחבר משחק כדורסל אז הלכנו לאולם ספורט... אנחנו קולטים את החברה שם מתאמנים וזה... זורקים בתורות לסל - החבר מקבל את הכדור ורץ אל עבר הסל.. ומוסר לקהל.... כאילו אנחנו קולטים שהוא רואה שיש שם מישהו... אבל לא היה אף אחד פיזי.... ואנחנו ראינו!! למי שהוא מתכוון למסור... אכלנו כאפה על זה כולם
    המאמן מסתכל עליו והוא מסתכל עלינו ואחנו אומרים לו שהיה שם מישהו בדוקק!!!

חוויות פחות נעימות יש אין ספור - מפאראנויה ועד לאובדן האני העצמי
    נשאר עם החיוביות :)
    פעם הייתה לי חברה (כןכן היו זמנים) כשהייתי מוריד ראש היא הייתה מוחאת לי כפיים וצורחת טירוף סקסי - היו זמנים :)

כמובן אין כמו הים - אין כמו לנסוע ברכב בכבישים מהירים על 60 קמש בצד ימין כמובן שיוט סטלני אורגינלי

אין כמו הצבא בסטלה - כן המברג... אהה המפגר... אהה המפקד סליחהה

אין כמו הטעויות הקטנות(גדולות) בעבודות עם מחשבים חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין כמו לקחת את הרגליים = באנג - קססות של חשיש וירוק - שמיכה של פלייבוי - כמה ליטרים של מים - קופסאת טונה שתיים ולטבעעע טיולללל

אין כמו הסרט TOTALLY BAKED - עם חברים כמובן סטלות של אלוהים כל שאכטה

אין כמו לשחק סיגריה זונה עם ירוק מפגר לשמור את העשן בריאות ולאבד הכרה כשזה מגיע אלייך

ואווווואווו יום אחד שמנו ערימה של חשיש בנרגילה מעורבבת עם טבק מעשנים מעשנים סיבוב שתיים ואז לא מצליחים לשאוף אפילו מיליליטר של עשן נוסף

אני זוכר שהרגשתי פטישים מכים בי במח - איכשו מצאנו את עצמנו מעשנים באמצע כיכר ודופקים תראש בריצפה חחחחחחחחחחחח

כמובן הרגעים האלה שאתה מעשן זן אחד ואז מגיע לישיבה של חברים של קבוצה אחרת והם מוציאים לך זן מטמטם ושאכטה אחת מפילה אותך על הריצפה (למרות שניסית להראות להם שאתה סוס על) פשוט זרמים במח הזעת יתר ובאםםם זהווו נפילץ מתח חחחחחחחחח הימים האלו שאתה מרגיש רמבו ואז בום חשמל אחד ואתה למטה

אין כמו מסיבות הטבע שאתה רגע אחד יושב ישיבה מזרחית ואז משום מקום הבחור שיושב לידך שם כמה גרמים! של MDMA בתוך ריזלה ומציע לך את זה... ואתה כזה כולך בתמימות מציע לו את הירוק שיש... והוא כזה... לא תודה הכל טובב

אין כמו לתת למישהו לעשן בפעם הראשונה :)

3. jessy-khalifa

jessy-khalifa קנאביסט

לייקים:
    12
    חחח שכחתי הכל...
    1.נפגשנו שלוש חברים לעשן באיזה גן אני ועוד חבר פתחנו כל אחד שליש אצבע ואז לא היה לנו דף ומספריים אז פתחנו על שטר של מאה שקל והטבק לא היה קסוס והכל גלש ואז כשחיממנו והתחלנו לערבב בא מישהו בהליכה מהירה עם סוודר שמזכיר את זל המשטרה ושאל אחד אחד מאיתנו מה השמות שלנו עכשיו אני מהלחץ גם אמרתי שם אמיתי ואז הוא התקדם באותו הרגע שפכתי תקססה ליד והתחלנו לברוח ואז פתאום הוא חסר וצעק אבל למה אתם בורחים עכשיו חבר אחד ברח לנו ואני ועוד חבר ברחנו ואז עישנו ואכלנו פיצה ושרטנו את זה שעשה ויברח בטלפון בכלל שהוא יצא מנייאק והוא אכל שריטה שהולכים לעצור אותו וכיבה תפלאפון הוציא תסים ונעלם

2.טיול שנתי,מעשנים קטנה בשירותים בדולפינריום באילת כל השירותים ריל מסריח בקיצור אנחנוניוצאים מהתא והמנקה מסתכלת עלינו

3.אני בסטלה מטורפת בבית שוכב במיטה וכותב לחבר מכתב על כמה אני מעריך אותו

4.אני אוכל 2 גרם ומרגיש שהגוף שלי מרחף

5.ניסיתי לעשות הפסקה (חחחחחחחח) ואז אחרי שלוש ימים נשברתי ועישנתי מלא.

תשאר שכחתי אם אני אזכרמאוסיף

4. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    ואללה היה לי איזה ערב אחד שישבנו כמה חברים ועישנו הרבה, ואני עוד לפני זה גם שתיתי כמה בירות חזקות כאלה.
    קיצר הייתי ממש מסטול וכולם הפילו ראש אז זרמתי עם זה (למרות שידעתי שהוא יפיל אותי) ואז כמה דקות אחרי שהפלתי תראש סוג של נרדמתי כזה ופתאום תוך כדי שאני עם עיניים עצומות אני שומע את אמא שלי קוראת לי, ואז אני עניתי "מה אמא" ברוסית, ואז אני פותח תעיינים שלי ובכלל רואה שזה חבר שלי קורא לי והוא כולו לא מבין מה אני אומר בכלל ברוסית ומסתכל עלי מוזר.
    קיצר הייתי עדיין ממש ממש מסטול שוב עצמתי את העיינים אבל לא ישנתי ואז פתאום שחכתי איפה ועם מי אני נמצא בכלל, והיתי צריך לפתוח את העיינים בשביל להיזכר איפה אני ועם איזה חברים אני בכלל, כי זכרתי שאני עם חברים שלי, אבל לא זכרתי עם איזה בדיוק עד שהסתכלתי על כולם ונזכרתי.

5. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    כןןןן מהחוויות הלא נעימות זה ש'שומעים את הקול של אמא בראש.... כמה לי בכמה וכמה מקרים

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!