1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עברתם מתיקון עולם?

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י soler, ‏8/4/19.

1. soler

soler חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברה,

לפני בערך חודש עשיתי בקשה להעבור מתיקון עולם לשאיפה לחיים BOL.
    אנו מנסים להתקשר ולדעת אם הם בכלל קיבלו את הפקס ומתי עוברים אך אנו מקבלים הודעה קולית ללא מענה אנושי.
    יש למישהו מושג מתי בעצם מעבירים את כל המטופלים שעברו מתיקון עולם?

תודה

2. yosi77

yosi77 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי ,
    גם אני בתהליך מעבר ספק משם לפארמוקן .
    אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי עם הטופס שצריך למלא.

3. יוני סיאני

יוני סיאני חבר חדש

לייקים:
    0
    כנס לאתר שלהם אחי יש שמה טופס מעבר ספק יש להם מרכזיה עם שירות טלפוני תבדוק אצלם

4. alongold

alongold קנאביסט

לייקים:
    78
    המרכזייה של י"קר כבר כמה ימים
    מנתקת את השיחה אוטומטית
    ושלא מנתקת הם פשוט לא עונים
    הרבה בעיות לאחרונה

5. soler

soler חבר חדש

לייקים:
    0
    פיקססתי את הטופס שהם שמים שמה אל החברה ולבנתיים אין שום תשובה

6. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    זה מכתב שנכתב למשרד הבריאות: שלום רב. אני מאלה שנאלצו לעבור מתיקון עולם לשאיפה לחיים. קודם כל: תודה על ה"הליך המהיר" ברגע שהרישיון השנתי יגיע אלי אני אבקש לחזור לתיקון או לאי אם סי. "בהליך מהיר כמובן" ברצוני שתבינו: אני יודע שאתם עובדים קשה אבל מזלזלים בחולים (המסטולים) עוד דבר חשוב מאוד לידיעתכם: בשאיפה לחיים לא יודעים לגדל קנאביס וזו לא דעתי בלבד. זו דעתם של החולים והרופאים כאחד. האיכות גרועה, לא נעים, לא משפיע על כאבים! שורף בגרון. לא משפיע כמעט בכלל. והגוף יודע, כן הגוף יודע, זה לא פלצבו, למרות שאתם מזלזלים בידע של החולים המסטולים. האיכות שלהם גרועה מאוד. בושה לספק את זה לחולים. כמעט ללא חומרים פעילים כן הגוף יודע, אבל בנינו: אנחנו לדעתכם לא חולים אלא מסטולים. הנה אני כותב אליכם עכשיו, אדם בן 71 וכואב לי!! מתי תבינו את זה? מתי יהיה איכפת לכם? בארה"ב קוראים לקנאביס הישראלי killjoy. לידיעתכם גם להשפעה הפסיכו אקטיבית של הקנאביס יש יתרונות. סליחה על הלהט של הדברים שכתבתי, גם מכם, אתם האחראיים על הרישיון שלי ואחר כך עוברים לעבוד אצל חברות הקנאביס. (כמו נערי האוצר) אני מבקש לא לפגוע בזכויות: שאיפה לחיים אנשים נחמדים, אבל לא! פשוט לא יודעים לגדל קנאביס. אני משתמש בטלגראס, קונה ברחוב, אלפי שקלים! ואתם מורחים בירוקרטיה כאילו שאתם אלוהים. חג שמח

7. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    העתק נשלח למשרד הבריאות ולשאיפה לחיים

8. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    העתק שאיפה לחיים, העתק משרד היק"ר

9. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    בארצות מתקדמות משרד הבריאות בודק את התוצר: האם אחוזי החומרים הפעילים מדוייק? האם זה מוצר ראוי כתרופה? מה אתם עושים?מחפשים עבודה כמשקיעים בענף? מה אתם עושים חוץ מקשיים ביורוקרטיים? כמובן מבלי לפגוע בזכויות. חוץ מהזכויות שלי

10. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    לא לבדוק את תיקון עולם או את איי אם סי. הם יודעים לגדל קנאביס רפואי. שאיפה לחיים לא יודעים.

11. אבו ג'וינט

אבו ג'וינט קנאביסט

לייקים:
    86
    זה מכתב שכתבתי ליק"ר ולבול פארמה (שאיפה לחיים), שלום רב לכם שם למעלה, זה אני הקטן כאן למטה שבגלל מעבר שנכפה עלי, עברתי אליכם מתיקון עולם. ובכן התפרחת שלכם נראית ומשפיעה כמו חתיכת חסה. אין טעם אין נפיחות אין השפעה בקיצור, ובואו נדבר בגובה העיניים: פארש. ברגע שאוכל אעבור לחברה אחרת. את השאלה איך אתם לא מתביישים אעביר לגלגול הבא. בנתיים אני מקווה שאתם שם למעלה ב בול פארמה ישנים טוב בלילה. אני לא. דרך אגב אל נא תענו לי. אני בן 71 חבל לכם על המקלדת. העתק משרד הבריאות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!